Asiana Airlines ⇆ Severní Mariany - levné letenky Saipan z Prahy (a zpět) 22.746,- kč

akce letenky Saipan - Severní marianyMáte už zcestováno kdecos a tak se poohlížíte po opravdové perličce? Korejská letecká společnost Asiana Airlines ve spolupráci s německou Lufthansou nabízí Čechům opravdový cestovatelský skvost. Vůbec poprvé vám představujeme levné letenky Saipan! Za cenu 22.746,- kč si teď vyjímečně pořídíte tyto jedinečné zpáteční letenky z Prahy na ostrov Saipan v souostroví Mariany státu Severní Mariany spadajíc pod USA.

Akční letenky na ostrov Saipan vám předkládáme v kalendáři, pomoci něhož si taky vyberete a případně ihned online rezervujete volný termín. Největší ostrov země Severní Mariany navštívíte od 26. října do 31. července 2016 kdy je poslední den návratu s neobsazeným místem. Itinerář cesty: Praha - Frankfurt - Soul - Saipan a zpět. Tarif je platný do stažení z nabídky leteckou společností.

Levné letenky už pro vás mapujeme několik let. Za naši dlouhou dobu existence víme, že příležitosti k takto netradičnímu vycestování za nižší cenu se vyskytují jednou za uherský rok. Přemýšlíte-li nad letenkami na Saipan, pospěšte si. Byla by velká škoda, kdybyste si je nechali vyprodat před očima. Ubytování na ostrově vzdáleného cca 200 km od Guamu hledejte na booking.com.

⇆ Saipan - Severní Mariany (z Prahy) 22.746,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety