Amerika: letenky Ekvádor - Quito, Uruguay - Montevideo za 13.164,- kč

K návštěvě exotických oblastí jižní Ameriky přímo vybízí aktuální tarif amerických aerolinek American Airlines. Za velmi slušné peníze se nabízí lety z Evropy, takže to můžete spojit například s návštěvou Barcelony, či Paříže, podle tarifu, který si vyberete a tipy na levné letenky jsou to skutečně netuctové jako například Uruguayské Montevideo!

Když myslíme netuctové, myslíme takové, které nejsou k dostání denně! Za cenu 13.164,- kč jsou tu letenky do Ekvádoru ve dvou podobách. První volba umožnuje zaknihovat si zpáteční levné letenky do Guayaquil, největšího přístavního ekvádorského města. Druhá alternativa je na levné letenky Quito, druhým nejvýše položeném hlavním městě Ekvádoru.

Po Ekvádoru si příjdou na své i dobrodruzi chystající se letět do Uruguaye. Za zpáteční levné letenky Uruguay teď zaplatíte skoro stejnou cenu, jako u Ekvádoru. Rovněž velmi vzácné levné letenky do Montevideo, hlavního města Ekvádoru vás teď příjdou na 13.217,- kč i s poplatky.

Tip: Budete-li chtít vyhledat jinou variantu levného letu do Jižní Ameriky, napište si o ně. Nejlépe na náš facebook, kde vám poradíme levné letenky nejen do Montevideo, ale také do dalších zemí s variabilními odlety jak z Barcelony, tak i z Paříže.

- rezervace levné letenky Guyaquil - Ekvádor 13.164,- kč

- rezervace levné letenky Quito - Ekvádor 13.189,- kč

- rezervace levné letenky Montevideo - Uruguay 13.217,- kč

Letecké společnosti