American Airlines - USA - Texas - levné letenky Dallas z Prahy 12.299,- kč

Hurá do Texasu! I tak by se dal nazvat následující velmi zajímavý tip na levné letenky do amerického Dallasu, který lze objednávat přes český rezervační systém. Zaknihujte si levné letenky do Dallasu s odletem z Prahy a návratem do Vídně za skvělých 12.299,- kč včetně tax a poplatků a samozřejmě i zmiňované zpáteční letenky.

Na kdy objednávat? Tarif je dostupný pro levné lety do USA s odlety od října až do března 2014. Jako příklad rezervace levné letenky do USA (Dallas) jsme pro vás vybrali říjnové datum 16.10. - 30.10. Odkaz je na konci zprávy. Tarif režíruje letecká společnost American Airlines.

Popis letu - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie s příletem na Dallas Ft Worth Intl, Dallas, USA. Zpáteční let vede ze stejného letiště s prvním mezipřistáním na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, USA a druhým na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: zvýhodněný tarif na levné letenky do Dallasu doporučujeme všem cestovatelům, kteří to nechcou mít daleko k místu odletu a z místa příletu. Poslední avizovaný slevněný tip na levné letenky Dallas tady byl v prosinci a nabízel let až ze vzdáleného Madridu, je tedy na vás, jestli si letenky objednáte ještě dokud jsou.

Online rezervace levné letenky Dallas (USA - Texas)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.