American Airlines - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 14.120,- kč

Prosadit se mezi aktuálními akcemi chce také aerolinka American Airlines a tak nasazuje akční tarif na levné letenky do San Francisca s odletem z Prahy za cenu 14.020,- kč včetně tax a poplatků, společně i se zpáteční letenkou ze San Francisca do Vídně.

Jak na levné letenky do USA? Jednoduše! Zobrazte si letový kalendář s akčními letenkami do San Francisca a vyberte si ideální termín z ještě volně dostupných. Levné letenky San Francisco v akci je možné objednávat pro lety od 3. dubna do 24. července, ovšem s omezeným počtem letenek (nejvíce akčních letenek Praha - San Francisco - Vídeň je na měsíc duben). Kalendář najdete níže, klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky.

Info k akčnímu letu American Airlines na lince Praha - San Francisco - Vídeň: odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie, druhým mezipřistáním na letišti Dallas Ft Worth Intl, Dallas, Spojené Státy Americké s finálním příletem na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké. Mezipřistání jsou kolem 2hodin.

Akční kalendář na levné letenky do San Francisca nabízí ideální příležitost, jak si rezervovat levné letenky do USA a ušetřit tak nemalé peníze na zaoceánském letu. Akční letenky San Francisco v podání letecké společnosti American Airlines budou dostupné jen pár dní, takže doporučujeme nenechávat nic náhodě a zaknihovat si levný let co nejdříve.

Online rezervace levné letenky San Francisco (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.