American Airlines ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky Los Angeles (a zpět) 11.671,- kč

akce letenky Los Angeles - Kalifornie - USAVzhůru do sedmnáctimiliónového Los Angeles! Po červencové megaakci na multicity letenky Los Angeles od British Airways se pozornost upíná k letecké společnosti American Airlines. Hollywood či známé Beverly Hills jsou na dosah v tarifu levné letenky Los Angeles za 11.671,- korun českých, poletíte-li s americkým dopravcem tam i zpět z německého Mnichova.

Kalendář levných letenek do Kalifornie nabízí poměrně slušné možnosti letů na konec letošního roku a první měsíc roku nového. Přesněji na datumy od 11. listopadu do 29. ledna si nyní objednáte akční letenky Los Angeles z Německa s mezipřistáním v španělském Madridu a poté i New Yorku. Přes vánoce je to samozřejmě kapacitní mizérie.

Co více naznačit. Snad jen velmi snadnou a levnou dopravu do odletového města, čímž je Mnichov. Několik variant od autobus až po vlak lze sehnat např. z Prahy už za 494,- kč. Z Kalifornie má American Airlines výhodné letenky ještě do San Francisca o tom ale až v dalším tipu. Máme tipy i na jiné levné letenky do USA.

⇆ Los Angeles (Kalifornie) - USA 11.671,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety