American Airlines ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) 12.756,- kč

akce letenky Cancun - MexikoS křížkem po funuse, to je častý problém cestovatelů zajímajíc se o levnou letenku. Příkladem budiž červencové levné letenky do mexického Cancunu od British Airways. Poměrně dlouho byly platné, ale až po vyprodání jste se zajímaly nejvíc. Druhou šanci si ukořistit letenky do oblíbeného letoviska v Mexiku máme díky American Airlines, nepropásněte ji.

Už vyprodáné letenky Cancun z Prahy od britského přepravce za 13.290,- kč mají uctihodného náhradníka. Tentokrát z města Miláno v Itálii (Praha - Miláno a zpět již za 1.200,- kč) nabízí aerolinie American Airlines levné letenky do Mexika. Cena 12.756,- kč otevírá bránu k rezervaci zpáteční letenky do Cancunu od 9. listopadu do 25. prosince.

Zpříjemněte si období před vánoci výhodným letem za teplem s cílem Mexiko. Zajímavostí je i volný zpáteční termín přes vánoční svátky. Při flexibilním objednání letenky tak lze uvažovat i nad stědrým dnem s drinkem u teplého karibského moře. Do Cancunu se letí přes New York (zdržení cca 5 hodin). V ceně letenky je i přeprava příručního + podpalubního zavazadla. Mrkněte také na ostatní letenky do Karibiku.

⇆ Cancun - Mexiko 12.756,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety