American Airlines - Kostarika - levné letenky San Jose 13.057,- kč

Nudí vás aktuální přívaly sněhu? Leťte levně za teplem! Jsou tady levné letenky do země zvané Švýcarsko Střední Ameriky! Dovolujeme si vám představit tarif americké letecké společnosti American Airlines na levné letenky do Kostariky. Nechcete-li čekat na léto, nabízí se nynější levné letenky do San Jose, hlavního města Kostariky za mimořádnou cenu 13.057,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Berlína a zpáteční letenkou z Kostariky zpět do Berlína.

Nebude na škodu uvést si konkrétní příklad pro objednání levné letenky do Kostariky. A nemusíte vůbec čekat, je možné si totiž zabookovat levné letenky s odletem již za 14 dní! Leťte například v termínu 26.2. - 12.3. (náhled na konci zprávy)

Informace k letu American Airlines do Kostariky: odlétá se z letiště Tegel Airport, Berlín, Německo s prvním mezipřistáním na letišti Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (2h 20min), druhým mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (2h 40min) a příletem na letiště Juan Santa Maria Intl, San Jose, Kostarika.

Tarif American Airlines na levné letenky do Kostariky s odletem z Berlína je dostupný pro širokou škálu obyvatel České Republiky, do Berlína se totiž snadno dopravíte jak autem, tak i vlakem, nebo autobusem za pár stovek, to samé platí i o cestě zpět, tak neváhejte a zarezervujte si levné letenky do Kostariky.

Online rezervace levné letenky San Jose (Kostarika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.