American Airlines - Kolumbie - levné letenky Bogota 12.070,- kč

Máte li platnou cestovní registraci ESTA, nebo trvalé vízum pro návštěvy USA, můžete využít atraktivní tarif leteckého přepravce American Airlines na levný let do Kolumbie. Tyto aerolinky mají nyní v českém rezervačním výhodné levné letenky do Bogoty na trase Barcelona - Bogota a zpáteční Bogota - Berlín za cenu 12.070,- kč včetně tax a poplatků.

Levné lety do Bogoty na křídlech aerolinek American Airlines je možné podnikat v období od září do prosince, samozřejmě při nynější rezervaci levné letenky. Jako příklad vybrané levné letenky Bogota si představíme let v podzimním období v rozmezí konce listopadu a začátku prosince (21.11. - 2.12.)

Popis trasy - poletíte s aerolinkami American Airlines ze startem z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko, mezipřistáním na letišti Miami Intl, Miami, USA a příletem na Eldorado Airport, Bogota, Kolumbie. Zpáteční let s opetovným přistáním v Miami již nevede do Barcelony, nybrž na letiště do Berlína - Tegel Airport, Berlín, Německo.

Alternativa: nesedí vám přílet do Berlína? Jako další možnost za skoro stejnou cenu se nabízí alternativa zaknihování levné letenky do Bogoty s návraty také do německého Mnichova. Obě varianty naleznete pod odkazy na konci této aktuality. Případné další termíny vám doporučíme individuálně na naší facebook stránce.

- online rezervace levné letenky Bogota - Kolumbie 12.070,- kč (z Barcelony)

- online rezervace levné letenky Bogota - Kolumbie 12.331,- kč (z Berlína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.