American Airlines - Karibik - levné letenky Roatán z Vídně 12.154,- kč

***update - doplněn letový kalendář na listopad a prosinec*** Chcete letenky levně do Karibiku? Preferujete odlety z Vídně a nevadí vám návrat do Berlína? Právě pro vás je určen tento letenkový tip na netradiční karibský ostrov Roatán spadající pod Honduras v režii leteckého přepravce American Airlines. Nyní je váš sen na návštěvu Karibiku na dosah! Objednávat levné letenky na Roatán je totiž možné již za cenu 12.154,- kč s taxami i poplatky.

Levné letenky na karibský ostrov Roatán je možné zaknihovávat na období, kdy se u nás nevykoupete, pakliže nejste otužilí :) Jedná se o levné letenky do Karibiku na listopad a prosinec, takže odeální pro ty, co nemají rádi zimu. Příklad takové rezervace letenky na Roatán s odletem z Vídně uvádíme například na datum 22.11. - 30.11.

Informace k letu na Roatán - honduraský ostrov v Karibiku: let má 2 mezipřistání. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Miami Intl, Miami, USA (delší doba mezipřistání) a příletem na Roatan Arpt, Roatan, Honduras. Zpáteční let už jen s jedním mezipřistáním v Miami (opět delší čas) a příletem na letiště Tegel Airport, Berlín, Německo.

Shrnutí: let není určen pro nováčky, ale především pro zkušené cestovatelé, kteří se nebojí letět z jednoho evropského města do druhého a kterým nedělá problém přespat na letišti. Jste li flexibilní, za senzační cenu 12.154,- kč máte levné letenky na ostrov v Karibiku.

Online rezervace levné letenky Roatán - Karibik (Honduras)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.