American Airlines - Karibik - levné letenky Roatán z Vídně 12.154,- kč

***update - doplněn letový kalendář na listopad a prosinec*** Chcete letenky levně do Karibiku? Preferujete odlety z Vídně a nevadí vám návrat do Berlína? Právě pro vás je určen tento letenkový tip na netradiční karibský ostrov Roatán spadající pod Honduras v režii leteckého přepravce American Airlines. Nyní je váš sen na návštěvu Karibiku na dosah! Objednávat levné letenky na Roatán je totiž možné již za cenu 12.154,- kč s taxami i poplatky.

Levné letenky na karibský ostrov Roatán je možné zaknihovávat na období, kdy se u nás nevykoupete, pakliže nejste otužilí :) Jedná se o levné letenky do Karibiku na listopad a prosinec, takže odeální pro ty, co nemají rádi zimu. Příklad takové rezervace letenky na Roatán s odletem z Vídně uvádíme například na datum 22.11. - 30.11.

Informace k letu na Roatán - honduraský ostrov v Karibiku: let má 2 mezipřistání. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Miami Intl, Miami, USA (delší doba mezipřistání) a příletem na Roatan Arpt, Roatan, Honduras. Zpáteční let už jen s jedním mezipřistáním v Miami (opět delší čas) a příletem na letiště Tegel Airport, Berlín, Německo.

Shrnutí: let není určen pro nováčky, ale především pro zkušené cestovatelé, kteří se nebojí letět z jednoho evropského města do druhého a kterým nedělá problém přespat na letišti. Jste li flexibilní, za senzační cenu 12.154,- kč máte levné letenky na ostrov v Karibiku.

Online rezervace levné letenky Roatán - Karibik (Honduras)

Letecké společnosti