American Airlines - Karibik - levné letenky Roatán z Vídně 12.154,- kč

***update - doplněn letový kalendář na listopad a prosinec*** Chcete letenky levně do Karibiku? Preferujete odlety z Vídně a nevadí vám návrat do Berlína? Právě pro vás je určen tento letenkový tip na netradiční karibský ostrov Roatán spadající pod Honduras v režii leteckého přepravce American Airlines. Nyní je váš sen na návštěvu Karibiku na dosah! Objednávat levné letenky na Roatán je totiž možné již za cenu 12.154,- kč s taxami i poplatky.

Levné letenky na karibský ostrov Roatán je možné zaknihovávat na období, kdy se u nás nevykoupete, pakliže nejste otužilí :) Jedná se o levné letenky do Karibiku na listopad a prosinec, takže odeální pro ty, co nemají rádi zimu. Příklad takové rezervace letenky na Roatán s odletem z Vídně uvádíme například na datum 22.11. - 30.11.

Informace k letu na Roatán - honduraský ostrov v Karibiku: let má 2 mezipřistání. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Miami Intl, Miami, USA (delší doba mezipřistání) a příletem na Roatan Arpt, Roatan, Honduras. Zpáteční let už jen s jedním mezipřistáním v Miami (opět delší čas) a příletem na letiště Tegel Airport, Berlín, Německo.

Shrnutí: let není určen pro nováčky, ale především pro zkušené cestovatelé, kteří se nebojí letět z jednoho evropského města do druhého a kterým nedělá problém přespat na letišti. Jste li flexibilní, za senzační cenu 12.154,- kč máte levné letenky na ostrov v Karibiku.

Online rezervace levné letenky Roatán - Karibik (Honduras)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.