American Airlines - Karibik - levné letenky Dominika 13.961,- kč

Vydejte se za nevídaným dobrodužstvím s American Airlines! Ještě cca dva týdny si můžete objednávat levné letenky na ostrov Dominika nacházející se uprostřed Karibiku, pyšnící se zapsaním na seznam památek UNESCO. Tarif nadchne hlavně cestovatele, pro nichž je priorita odlet z co možná nejbližsí destinace.

Dané podmínky aerolinka splňuje na celé čáře, vedou totiž z letiště ve Vídni, která je dobře dostupná ze všech koutů ČR. Cena za zpáteční levné letenky Dominika s odletem z Vídně je nádherných 13.961,- kč včetně tax a poplatků, což je asi nejnižší částka, kterou lze dát za jedinečnou cestu za nevšedním zážítkem.

Dostupnost: Letenky do Karibiku (Dominika) jsou k mání na období do 31. května. Rezervovat tyto letenky jde do 28. ledna. Protože vám zatím nenabídneme online kalendář s volnými lety, odkážeme na příkladový termín v měsíci březen.

Info k trase: Start z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko (Air Berlin). Poté již s American Airlines na Luiz Munoz Marin Intl, San Juan, Spojené Státy. Let má ještě palivový mezistop na John F Kennedy Intl, New York. Přílet je na Melville Hall Arpt, Dominica, Dominica. Stejně i zpět.

Tip: Často se levně na ostrov Dominika v Karibiku a ještě s odletem z blízké Vídně nedopravíte. Celkově se nabídka na levné letenky Dominika objevuje mezi naši tipy poprvé, takže neváhejte a bookujte co nejdříve!

- ostrov Dominika - Karibik z Vídně 13.961,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.