American Airlines - Karibik - levné letenky Dominika 13.961,- kč

Vydejte se za nevídaným dobrodužstvím s American Airlines! Ještě cca dva týdny si můžete objednávat levné letenky na ostrov Dominika nacházející se uprostřed Karibiku, pyšnící se zapsaním na seznam památek UNESCO. Tarif nadchne hlavně cestovatele, pro nichž je priorita odlet z co možná nejbližsí destinace.

Dané podmínky aerolinka splňuje na celé čáře, vedou totiž z letiště ve Vídni, která je dobře dostupná ze všech koutů ČR. Cena za zpáteční levné letenky Dominika s odletem z Vídně je nádherných 13.961,- kč včetně tax a poplatků, což je asi nejnižší částka, kterou lze dát za jedinečnou cestu za nevšedním zážítkem.

Dostupnost: Letenky do Karibiku (Dominika) jsou k mání na období do 31. května. Rezervovat tyto letenky jde do 28. ledna. Protože vám zatím nenabídneme online kalendář s volnými lety, odkážeme na příkladový termín v měsíci březen.

Info k trase: Start z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko (Air Berlin). Poté již s American Airlines na Luiz Munoz Marin Intl, San Juan, Spojené Státy. Let má ještě palivový mezistop na John F Kennedy Intl, New York. Přílet je na Melville Hall Arpt, Dominica, Dominica. Stejně i zpět.

Tip: Často se levně na ostrov Dominika v Karibiku a ještě s odletem z blízké Vídně nedopravíte. Celkově se nabídka na levné letenky Dominika objevuje mezi naši tipy poprvé, takže neváhejte a bookujte co nejdříve!

- ostrov Dominika - Karibik z Vídně 13.961,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.