American Airlines - Chile - levné letenky Santiago De Chile 13.970,- kč

Nečekaně se mezi akčními letenkami zrodila také akce na levné letenky do Chile. Po delší době mají dobrodruzi šanci  zabookovat si výhodnou cestu do hlavního města Chile. Za kolik? Zpáteční levné letenky do Santiago de Chile s odletem z Paříže vás nyní příjdou na příznivou cenu 13.970,- kč s taxami i poplatky.

Zájemci si mohou vybírat levné letenky Santiago de Chile z kalendáře. V době zveřejnění jsou pro vás připraveny lety v termínech od 12. listopadu do 27. března s kolísající dostupností levných letenek. Lepší přehled získáte klikem na rezervační odkaz ve spodní části této zpravy.

Lety do Chile v akčním tarifu režíruje letecká společnost American Airlines. Odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, s mezipřistáním na Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (USA), která trvá cca 9-11 hodin, takže si prohlédnete Miami. Přílet je na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile. Stejně i zpět.

Tip: Doplňte si tarif o levné letenky do Paříže od 2.690,- kč - více zde. Vzhledem k nízké frekvencí zajímavých tipů na levnější lety do Chile je pravděpodobné, že bude tarif rozprodán velmi brzo, vždyť poslední tip tady byl v únoru. Kompletní souhrn levných letů do Chile získáte na tomto odkazu.

- online rezervace levné letenky Santiago de Chile - Chile 13.970,- kč

Letecké společnosti