American Airlines - Chile - levné letenky Santiago De Chile 13.970,- kč

Nečekaně se mezi akčními letenkami zrodila také akce na levné letenky do Chile. Po delší době mají dobrodruzi šanci  zabookovat si výhodnou cestu do hlavního města Chile. Za kolik? Zpáteční levné letenky do Santiago de Chile s odletem z Paříže vás nyní příjdou na příznivou cenu 13.970,- kč s taxami i poplatky.

Zájemci si mohou vybírat levné letenky Santiago de Chile z kalendáře. V době zveřejnění jsou pro vás připraveny lety v termínech od 12. listopadu do 27. března s kolísající dostupností levných letenek. Lepší přehled získáte klikem na rezervační odkaz ve spodní části této zpravy.

Lety do Chile v akčním tarifu režíruje letecká společnost American Airlines. Odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, s mezipřistáním na Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (USA), která trvá cca 9-11 hodin, takže si prohlédnete Miami. Přílet je na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile. Stejně i zpět.

Tip: Doplňte si tarif o levné letenky do Paříže od 2.690,- kč - více zde. Vzhledem k nízké frekvencí zajímavých tipů na levnější lety do Chile je pravděpodobné, že bude tarif rozprodán velmi brzo, vždyť poslední tip tady byl v únoru. Kompletní souhrn levných letů do Chile získáte na tomto odkazu.

- online rezervace levné letenky Santiago de Chile - Chile 13.970,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.