American Airlines - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 15.490,- kč

Akcie českých fotbalistů v boji o postup do Brazílie sice klesly na nulu, nepodívat se do této nádherné jihoamerické země by byl přesto hřích a zvláště v případě, máme-li k dispozici levné letenky. Přesně taková šance se teď nabízí všem našincům, kteří chtějí letět do Brazílie z Prahy. Akční tarif American Airlines v cz systému přináší aktuální řešení.

V několika variantách se nám nyní naskýtá možnost blokace zpáteční levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy za příznivou cenu 15.490,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční letenka, která je rovněž v ceně, vede opět do Prahy, což bude vyhovovat především pohodlnějším cestovatelům.

Různé kombinace levných letů do Rio de Janeiro z Prahy dávají akci jiný rozměr. Cena za letenky 15.490,- kč je u všech variant stejná. Nejzákladnější volbou jsou zpáteční levné letenky do Brazílie (Praha - Rio a zpět) bez delší návštěvy USA. Dále tu jsou letenky se 4-denním stopoverem v New Yorku a Miami, se 4-denním stopoverem v New Yorku na cestě tam, nebo na cestě zpátky. Poslední kombinace jsou levné letenky Rio de Janeiro se 4-denním stopoverem v Miami na cestě tam, nebo zpět.

Dopřejte si 3 výlety za cenu jednoho. Každá určená alternativa má pod odkazem ukryt akční letenkový kalendář s různými obdobími pro rezervaci levné letenky do Brazílie z Prahy. V případě zájmu například o delší stopover nás neváhejte kontaktovat.

Tip: Z New Yorku s nákupem! Jelikož v ceně této levné letenky od American Airlines je i Bonus v podobě 2 ks odbavených zavazadel do hmotnosti 23 kg, můžete si i hijně nakoupit!

Poslední příležitost k levnému letu do Rio de Janeiro z Prahy tu byla naposledy v dubnu a neměla přílet do Prahy, je to po delší době tedy ideální volba.

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (bez stopoveru)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York i Miami)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York cesta tam)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York cesta zpět)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover Miami  cesta tam)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover Miami  cesta zpět)

Letecké společnosti
Oblíbené lety