American Airlines - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 15.490,- kč

Akcie českých fotbalistů v boji o postup do Brazílie sice klesly na nulu, nepodívat se do této nádherné jihoamerické země by byl přesto hřích a zvláště v případě, máme-li k dispozici levné letenky. Přesně taková šance se teď nabízí všem našincům, kteří chtějí letět do Brazílie z Prahy. Akční tarif American Airlines v cz systému přináší aktuální řešení.

V několika variantách se nám nyní naskýtá možnost blokace zpáteční levné letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy za příznivou cenu 15.490,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční letenka, která je rovněž v ceně, vede opět do Prahy, což bude vyhovovat především pohodlnějším cestovatelům.

Různé kombinace levných letů do Rio de Janeiro z Prahy dávají akci jiný rozměr. Cena za letenky 15.490,- kč je u všech variant stejná. Nejzákladnější volbou jsou zpáteční levné letenky do Brazílie (Praha - Rio a zpět) bez delší návštěvy USA. Dále tu jsou letenky se 4-denním stopoverem v New Yorku a Miami, se 4-denním stopoverem v New Yorku na cestě tam, nebo na cestě zpátky. Poslední kombinace jsou levné letenky Rio de Janeiro se 4-denním stopoverem v Miami na cestě tam, nebo zpět.

Dopřejte si 3 výlety za cenu jednoho. Každá určená alternativa má pod odkazem ukryt akční letenkový kalendář s různými obdobími pro rezervaci levné letenky do Brazílie z Prahy. V případě zájmu například o delší stopover nás neváhejte kontaktovat.

Tip: Z New Yorku s nákupem! Jelikož v ceně této levné letenky od American Airlines je i Bonus v podobě 2 ks odbavených zavazadel do hmotnosti 23 kg, můžete si i hijně nakoupit!

Poslední příležitost k levnému letu do Rio de Janeiro z Prahy tu byla naposledy v dubnu a neměla přílet do Prahy, je to po delší době tedy ideální volba.

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (bez stopoveru)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York i Miami)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York cesta tam)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover New York cesta zpět)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover Miami  cesta tam)

- letenky Praha - Rio de Janeiro 15.490,- kč (stopover Miami  cesta zpět)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.