American Airlines - Brazílie - levné letenky Manaus 11.858,- kč

Patříte mezi lovce netradičních zážitků a zajímavých cest, které se nepodnikají každý den? Zaleťte si levně do Amazonie a vydejte se za dobrodružstvím v místních pralesích! Přinášíme tip na levné letenky do Manaus, hlavního města a přístavu největšího brazilského státu Amazonie!

Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky níže a zobrazte si aktuální tip na levné letenky Manaus s odletem z Barcelony a návratem do Berlína, případně Mnichova za přívětivou cenu 11.858,- kč včetně tax a poplatků.

Momentálně je možné zaknihovávat levné letenky do Brazílie na několik vybraných říjnových termínů, sice bez volby výběru letenky z kalendáře, ale i tak se dá levná letenka vybrat poměrně snadno nejen se zpátečním příletem do Berlína, ale také do Mnichova. Tarif patří aerolinkám American Airlines.

Info k letu - letí se z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s mezipřistáním na Miami Intl, Miami, USA (1h 55min) a příletem na Intl Arpt Eduardo Gomes, Manaus, Brazílie. Zpáteční let směřuje na letiště Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: pro objednání levné letenky do Manaus v tarifu American Airlines je potřeba mít trvalé vízum pro vstup do USA, nebo platnou ESTA kartu. Jak do Barcelony? Více info k levnému letu do místa odletu najdete zde.

- online rezervace levné letenky Manaus - Brazílie (návrat do Berlína)

- online rezervace levné letenky Manaus - Brazílie (návrat do Mnichova)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.