American Airlines - Brazílie - levné letenky Manaus 11.858,- kč

Patříte mezi lovce netradičních zážitků a zajímavých cest, které se nepodnikají každý den? Zaleťte si levně do Amazonie a vydejte se za dobrodružstvím v místních pralesích! Přinášíme tip na levné letenky do Manaus, hlavního města a přístavu největšího brazilského státu Amazonie!

Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky níže a zobrazte si aktuální tip na levné letenky Manaus s odletem z Barcelony a návratem do Berlína, případně Mnichova za přívětivou cenu 11.858,- kč včetně tax a poplatků.

Momentálně je možné zaknihovávat levné letenky do Brazílie na několik vybraných říjnových termínů, sice bez volby výběru letenky z kalendáře, ale i tak se dá levná letenka vybrat poměrně snadno nejen se zpátečním příletem do Berlína, ale také do Mnichova. Tarif patří aerolinkám American Airlines.

Info k letu - letí se z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s mezipřistáním na Miami Intl, Miami, USA (1h 55min) a příletem na Intl Arpt Eduardo Gomes, Manaus, Brazílie. Zpáteční let směřuje na letiště Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: pro objednání levné letenky do Manaus v tarifu American Airlines je potřeba mít trvalé vízum pro vstup do USA, nebo platnou ESTA kartu. Jak do Barcelony? Více info k levnému letu do místa odletu najdete zde.

- online rezervace levné letenky Manaus - Brazílie (návrat do Berlína)

- online rezervace levné letenky Manaus - Brazílie (návrat do Mnichova)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.