American Airlines ⇆ Bermudské ostrovy - levné letenky Bermudy z Vídně 19.607,-

Přinášíme tip na zcela mimořádnou a speciální cestovatelskou nabídku! Vede na ostrov, který nese průzné přívlastky jako jedinečný, ohromující, velkolepý, záhadný, pro movitější, jen ne obyčejný a nudný. Vůbec poprvé představujeme také akci na levné letenky na Bermudy a hned ve dvou variantách. Letět se dá buď z Vídně za 19.607,- kč s American Airlines nebo z Budapešti s British Airways za 20.010,- kč.

Dostupnost: Oba dva tarify letenky na Bermudské ostrovy mají přecejen jedno společné a to je stejné období, na které si můžete levný let naplánovat. Ve spodní části této zprávy si vyberte zvolenou variantu s letenkami na Bermudy s odletem z Vídně nebo Budapešti. Zabookujte si volný termín v rozmezí období 1. únor až 29. duben 2015. ***update - lety z Vídně bookujte na data už od prosince až do 21. května.

Specifické informace k tarifům na Bermudské ostrovy: Linku z Vídně, kde hraje ústřední roli aerolinka British Airways dopomáhá vypravovat letecká společnost British Airways. Linka vede Budapešť - Londýn, New York, Bermudy a zpět. Spoje z rakouské Vídně vypravuje společně s American Airlines také Niki Luftfahrt a letí se Vídeň - Curych - New York - Bermudy a zpět.

Tip: Ušetřit nějakou tu korunu u tarifu levné letenky Bermudy příjde jistě vhod. Ptáte se proč? Vezměte prosím v potaz, že se jedná o nejbohatší zemi světa. Celkově se Bermudské ostrovy skládají ze 138 malých ostrovů a je zde i mnoha mýty zmiňovaný Bermudský trojúhelník. Máte-li na to, absolvovat tento náročnější let, otvírá se před vámi díky tomuto akčnímu dvojlístku, brána k velkému dobrodružství. Levnému létání zdar!

⇆ Bermudy - Bermudské ostrovy (z Vídně) 19.607,- kč kalendář

⇆ Bermudy - Bermudské ostrovy (z Budapešti) 20.010,- kč kalendář

Letecké společnosti