Alitalia - USA - zpáteční levné letenky do Los Angeles 11.265,- kč

Co takhle levné letenky do Kalifornie? Poslední, z aktuálně levných letů do USA od letecké společnosti Alitalia bude na jistě zajímavé levné letenky do Los Angeles, jelikož akční letenky do Kalifornie nejsou v akci každý druhý den. Opět je tady skvělý tip na levné letenky do USA, konkrétně cesta Ženeva - Los Angeles a zpáteční trasa ze Santa Ana do Benátek za cenu 11.265,- kč i s poplatky k dispozici v české rezervačním systému! Levné letenky do Los Angeles je možné si momentálně zaknihovat na listopadový termín.

Ptáte se jaký listopadový termín na zaknihování levné letenky do Los Angeles si zvolit? Pro nejlevnější letenky doporučujeme rezervaci na termín 8. - 28.11. Informace k trase: Odlet je z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s dvěma mezipřistáními na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Finální přílet je na letiště Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy. Zpáteční let: Odlet z letiště John Wayne Arpt, Santa Ana, Spojené státy s prvním mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené státy, druhým mezipřistáním na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a cílovým příletem na letiště Marco Polo Arpt, Benátky, Itálie.

Nenechte si uniknout výhodnou akční nabídku řadící se do kategorie levné letenky do USA. Letenková akční nabídka do Los Angeles končí 28.8., takže rezervujte svůj let co nejdříve. Nejlevnější letenku do Los Angeles naleznete pod odkazem na rezervaci.

Online rezervace levné letenky Los Angeles (USA - Kalifornie)

Letecké společnosti