Alitalia - USA - zpáteční levné letenky do Los Angeles 11.265,- kč

Co takhle levné letenky do Kalifornie? Poslední, z aktuálně levných letů do USA od letecké společnosti Alitalia bude na jistě zajímavé levné letenky do Los Angeles, jelikož akční letenky do Kalifornie nejsou v akci každý druhý den. Opět je tady skvělý tip na levné letenky do USA, konkrétně cesta Ženeva - Los Angeles a zpáteční trasa ze Santa Ana do Benátek za cenu 11.265,- kč i s poplatky k dispozici v české rezervačním systému! Levné letenky do Los Angeles je možné si momentálně zaknihovat na listopadový termín.

Ptáte se jaký listopadový termín na zaknihování levné letenky do Los Angeles si zvolit? Pro nejlevnější letenky doporučujeme rezervaci na termín 8. - 28.11. Informace k trase: Odlet je z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s dvěma mezipřistáními na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Finální přílet je na letiště Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy. Zpáteční let: Odlet z letiště John Wayne Arpt, Santa Ana, Spojené státy s prvním mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené státy, druhým mezipřistáním na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a cílovým příletem na letiště Marco Polo Arpt, Benátky, Itálie.

Nenechte si uniknout výhodnou akční nabídku řadící se do kategorie levné letenky do USA. Letenková akční nabídka do Los Angeles končí 28.8., takže rezervujte svůj let co nejdříve. Nejlevnější letenku do Los Angeles naleznete pod odkazem na rezervaci.

Online rezervace levné letenky Los Angeles (USA - Kalifornie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.