Alitalia ⇆ USA - Massachusetts a Nevada - levné letenky Boston a Las Vegas 11.280,- kč

Ve velké konkurenci zveřejněných levných letenek do USA se celkem úspěšně prosazuje i letecká společnost Alitalia. Italský dopravce disponuje zajímavými tarify do Nevady a Massachusetts. Leťte levně do Bostonu z maďarské Budapešti za 11.280,- kč a nebo bookujte letenky do Las Vegas za 12.760,- kč.

Tyto letenky do Ameriky máte šanci objednávat do 15. září. S ohledem na dostupné termíny tak učiňte samozřejmě co nejdříve. Vybírejte levné letenky Las Vegas na období od 7. listopadu do 26. dubna 2016. Zpáteční levné letenky Boston jsou limitovány odlety do 26. června. Pobyt je omezen na tři měsíce. U druhé volby je potřeba vzít zavděk inspirací, namísto Las Vegas je obsažen v kalendáři.

Alternativní tarif do Bostonu s odletem z Budapešti je náhradou za již vyprodanou linku KLM s odlety z Prahy za 14 tisíc, podobně jako letenky do Las Vegas od Alitalie můžou posloužit za již nedostupné spoje Air France z Prahy za třináct a půl. Dopravu do Budapešti řešte například autobusovou dopravou Eurolines, stejně jako dopravu do Frankfurtu, zde lze uvažovat taky o Student Agency.

⇆ Boston - USA - Massachusetts (z Budapešti) 11.280,- kč rezervace

⇆ Las Vegas - USA - Nevada (z Frankfurtu) 12.760,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.