Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 9.080,- kč

A je tady další akce a tip na zajímavou cestu, tentokrát levné letenky do USA. Mířená bude opět do nejlidnatějšího města ve Spojených Státech Amerických. Rezervujte si zpáteční levné letenky New York s odletem z Ženevy za 9.080,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je také zpáteční letenka z New Yorku do Milána. Tarif Alitalia levné letenky do New Yorku je dostupný od Listopadu do Ledna 2013 při aktuální rezervaci letenky.

Nabízí se tedy ideální tip na cestu Švýcarsko (Ženeva) - USA (New York) - Itálie (Milán) za 9tis kč. Levné letenky do USA (New York - lety tam), jsou dostupné téměř a pouze na celý Listopad. Lety zpět jsou dostupné na Listopad, Prosinec a Leden. Odlety do New Yorku jsou z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy.

Tip k levné letence: K přepravě z ČR do Ženevy můžete využít mezinárodní autobusovou jízdenku (pravý blok stránek). Levné letenky do New Yorku jdou vždy na dračku, máte-li zájem, zabookujte si je co nejdříve. Bližší info k volným termínům naleznete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety