Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 9.080,- kč

A je tady další akce a tip na zajímavou cestu, tentokrát levné letenky do USA. Mířená bude opět do nejlidnatějšího města ve Spojených Státech Amerických. Rezervujte si zpáteční levné letenky New York s odletem z Ženevy za 9.080,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je také zpáteční letenka z New Yorku do Milána. Tarif Alitalia levné letenky do New Yorku je dostupný od Listopadu do Ledna 2013 při aktuální rezervaci letenky.

Nabízí se tedy ideální tip na cestu Švýcarsko (Ženeva) - USA (New York) - Itálie (Milán) za 9tis kč. Levné letenky do USA (New York - lety tam), jsou dostupné téměř a pouze na celý Listopad. Lety zpět jsou dostupné na Listopad, Prosinec a Leden. Odlety do New Yorku jsou z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy.

Tip k levné letence: K přepravě z ČR do Ženevy můžete využít mezinárodní autobusovou jízdenku (pravý blok stránek). Levné letenky do New Yorku jdou vždy na dračku, máte-li zájem, zabookujte si je co nejdříve. Bližší info k volným termínům naleznete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Rezervace levné letenky New York (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.