Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 8.890,- kč

Italská aerolinka Alitalia nechce zůstat v zapomnění a tak přichází s dalším atraktivním tarifem, což je dobře hlavně pro nás cestovatele. Jelikož Alitalia patří mezi specialisty v nejlepších nabídkách zaoceánských letů, je tady další v podání levných letenek do USA.

Aktuální tarif nám umožňuje zaknihovávat si levné letenky do New Yorku za cenu 8.890,- kč s taxami i poplatky, vedoucí do New Yorku z italské Neapole s návratem do stejného města. Klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky v dolní části této aktualitky si zobrazíte volné termíny, které je možno bookovat. Nyní jsou letenky do USA (New York) k mání na září a říjen.

Popis trasy na lince do New Yorku v tarifu letecké společnosti Alitalia: odlétá se z letiště Capodichino Arpt, Neapol, Itálie s mezipřistáním na Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Atény, Řecko a příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let kopíruje stejnou letovou trasu.

Tip: letenka do New Yorku sice za dobré peníze, ale odlet z Neapole? Nevěšte hlavu! Je tady například maďarská lowcost aerolinka Wizz Air u které lze snadno objednat i zpáteční levné letenky z Prahy do Neapole a zpět. Příklad takového letu zde.

Online rezervace levné letenky Neapol (Itálie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.