Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 8.890,- kč

Italská aerolinka Alitalia nechce zůstat v zapomnění a tak přichází s dalším atraktivním tarifem, což je dobře hlavně pro nás cestovatele. Jelikož Alitalia patří mezi specialisty v nejlepších nabídkách zaoceánských letů, je tady další v podání levných letenek do USA.

Aktuální tarif nám umožňuje zaknihovávat si levné letenky do New Yorku za cenu 8.890,- kč s taxami i poplatky, vedoucí do New Yorku z italské Neapole s návratem do stejného města. Klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky v dolní části této aktualitky si zobrazíte volné termíny, které je možno bookovat. Nyní jsou letenky do USA (New York) k mání na září a říjen.

Popis trasy na lince do New Yorku v tarifu letecké společnosti Alitalia: odlétá se z letiště Capodichino Arpt, Neapol, Itálie s mezipřistáním na Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Atény, Řecko a příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let kopíruje stejnou letovou trasu.

Tip: letenka do New Yorku sice za dobré peníze, ale odlet z Neapole? Nevěšte hlavu! Je tady například maďarská lowcost aerolinka Wizz Air u které lze snadno objednat i zpáteční levné letenky z Prahy do Neapole a zpět. Příklad takového letu zde.

Online rezervace levné letenky Neapol (Itálie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.