Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 6.490,-

Je tady cenový megahit! Je tady letenková nabídka, kterou odolá málokterý zájemce o levný let do USA. Letecká společnost Alitalia vyhlásila akci v českém rezervačním systému na levné letenky do New Yorku za 6.490,- kč včetně tax a poplatků. Odlet je z poměrně dobře dostupné Neapole a v ceně tarifu jsou i zpáteční levné letenky z New Yorku zpět do Neapole.

Výhodou tarifu je, že se dají vybrat termíny pro rezervaci levné letenky do New Yorku z akčního kalendáře, kde vidíte volné a vyprodané dny. (Volné letenky na konkrétní dny jsou v kalendáři označeny oranžově. Termínů není přespříliš, ale kdo chce levné letenky do New Yorku za tuto cenu na červen, má vyhráno, přesně na tento měsíc jsou v tarifu Alitalia totiž levné letenky do USA určeny.

Info k letu: odlétá se z letiště Capodichino Arpt, Neapol, Itálie s mezipřistáním na letišti Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Atény, Řecko a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy.

Právě probíhající akce na levné letenky do New Yorku je k nalezení na odkazu níže. Díky atraktivní ceně je potřeba počítat s tím, že budou levné letenky bleskově vyprodány. Je tedy na vás, jak rychle budete reagovat. Přejeme šťastný let do USA!

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.