Alitalia - USA - levné letenky do New Yorku 6.490,-

Je tady cenový megahit! Je tady letenková nabídka, kterou odolá málokterý zájemce o levný let do USA. Letecká společnost Alitalia vyhlásila akci v českém rezervačním systému na levné letenky do New Yorku za 6.490,- kč včetně tax a poplatků. Odlet je z poměrně dobře dostupné Neapole a v ceně tarifu jsou i zpáteční levné letenky z New Yorku zpět do Neapole.

Výhodou tarifu je, že se dají vybrat termíny pro rezervaci levné letenky do New Yorku z akčního kalendáře, kde vidíte volné a vyprodané dny. (Volné letenky na konkrétní dny jsou v kalendáři označeny oranžově. Termínů není přespříliš, ale kdo chce levné letenky do New Yorku za tuto cenu na červen, má vyhráno, přesně na tento měsíc jsou v tarifu Alitalia totiž levné letenky do USA určeny.

Info k letu: odlétá se z letiště Capodichino Arpt, Neapol, Itálie s mezipřistáním na letišti Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Atény, Řecko a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy.

Právě probíhající akce na levné letenky do New Yorku je k nalezení na odkazu níže. Díky atraktivní ceně je potřeba počítat s tím, že budou levné letenky bleskově vyprodány. Je tedy na vás, jak rychle budete reagovat. Přejeme šťastný let do USA!

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety