Alitalia - USA - levné letenky Chicago 8.419,- kč

Konzervativní cestovatelé nečtěte tuto zprávu, protože ta je určena především opravdovým nadšencům levného cestování za Atlantik! Spojit výlet za Atlantik s koupačkou v Mrtvém, nebo Rudém moři za extra nízkou cenu se nepoštěstí každý den.

Na řadu přichází italská Alitalia a její levné letenky Chicago s odletem z polského Krakova a návratem z Chicaga do izraelského Tel Avivu, případně libanonského Bejrútu. To vše za luxusní cenu 8.419,- kč včetně tax a poplatků!

Dostupnost: V určitých případech není potřeba vybírat levné letenky z kalendáře jako je tomu i nyní. Postačíme si s párem konkrétních příkladů. Základní informace k tarifu jsou: levné letenky do Chicaga v prodeji do 29. listopadu. Maximální délka pobytu 3 měsíce. Nejpozdější termín na rezervaci nynější levné letenky v tarifu Alitalia je 31. březen.

Tip: Nevíte jak postupovat při výběru levné letenky do USA (Chicago - Illinois)? Nechte se například inspirovat výhodnými cenami, které jsme vyhledali za vás. Letenky do Chicaga v obou variantách na únor najdete na následujících odkazech. Vybírejte zavčasu!

- rezervace levné letenky Chicago - USA 8.419,- kč (zpět Tel Aviv)

- rezervace levné letenky Chicago - USA 8.419,- kč (zpět Bejrút)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.