Alitalia ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami (a zpět) z Prahy 13.164,- kč

Velký rozruch svým tarifem jistě vzbudí i letecká společnost Alitalia, jenž jako další představuje levné letenky na Floridu. Žádné kompromisy! Přímo libové jsou zpáteční levné letenky Miami s odletem z Vídně, kde letíte oproti konkurenci Air Berlin a Air France přímo z Prahy a do Prahy se i vracíte! Za kolik? Levné letenky pořídíte za 13.164,- kč a to máte v ceně všechny poplatky a zpáteční let Miami - Praha.

Čtěte dále, určitě to není vše! Co bychom ještě zdůraznili jako pádný argument pro rezervaci je období pro plánování letu na Floridu. Chtěli byste odletět do Ameriky ještě teď v létě? Žádný problém, termíny jsou volné už i na druhý prázdninový měsíc. Po kliknutí na odkaz "kalendář" se vám odkryjou volná místa od 22. srpna a teď se podržte, až do 7. června 2016!

Zdejší akce letenky Miami společnosti Alitalia představuje pro české turisty především nabídku, kdo bude rychlejší, dostane to co už relativně dlouho na trhu nebylo a to je odlet na Miami z Prahy tam i zpět v atraktivním termínu za výsostně dobrou cenu a co se týká samotné trasy, vede Praha - Řím - Miami Intl. (MIA) a zpátky místo italského města letíte jen přes Paříž do Prahy.

Podle volby termínu se může u mezipřistání i lišit čekací doba na další spoj, což je v případě obousměrné akční letenky Miami (Florida - USA) od Alitalia další výhoda. Obě města jsou totiž atraktivní a byl by hřích si je neprohlédnout, když se nabízí jako na dlani. Zajímají vás kromě Miami na Floridě i další levné letenky do USA ať už z Prahy nebo jiného města? Klikněte zde.

⇆ Miami - USA - Florida (z Prahy) 13.164,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.