Alitalia - SAE - levné letenky do Dubaje 5.224,- kč

Aerolinka Alitalia je známá svými atraktivními cenami letenek do žádaných destinací. Další takovou výhodnou akční letenkovou nabídkou, která je dnes k mání je nabídka na levné letenky du Dubaje. Letenky do Spojených Arabský Emirátů jsou momentálně k rezervaci za extra nízkou cenu 5.224,- kč včetně tax a poplatků. Tarif obsahuje let z Mnichova do Dubaje a zpáteční z Dubaje do stejného města.

Ptáte se na kdy je možné takto výhodně rezervovat levné letenky do Dubaje? K dispozici se nabízí akční letenky na 1. čtvrtletí roku 2013, čili naleden únor a březen. 9 - 17.1, 9 - 20.1, 12 - 17.1, 12 - 20.1, 9 - 17.2, 9 - 20.2, 12 - 17.2, 12 - 20.2, 9 - 17.3, 9 - 20.3, 12 - 17.3, 12 - 20.3. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (2h a 5min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h a 35min) a finálním příletem na letiště Dubai Bus Station Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpáteční let obsahuje stejnou cestu.

Nezaváhejte, jelikož levné letenky do Dubaje za tuto akční cenu již dlouho nebudou v nabídce. A jak s dopravou do Mnichova? Nejlevněji vychází mezinárodní autobusová jízdenka (najdete v pravém bloku stránek). Nyní probíhají akce a dá se pořídit už za 500,- kč! Ještě si dovolíme doporučit ucelenou a přehlednou nabídku akčních hotelů v Dubaji.

Alternativa pro ty, co chtějí letenky z Prahy: letenky Praha - Dubaj a zpět za 9.420,- kč od letecké společnosti Aeroflot.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.