Alitalia - Rusko - levné letenky Praha - Moskva a zpět 4.048,- kč

Do hlavního města ruské metropole s odletem z Prahy nabízí nyní levné letenky v českém rezervačním systému italská aerolinka Alitalia. Zabookujte si levné letenky do Moskvy z Prahy za cenu 4.048,- kč včetně tax a poplatků, v ceně i se zpáteční letenkou z Moskvy do Prahy.

Jak na levné letenky do Ruska s odletem z Prahy? Na konci této zprávy najdete odkaz "online rezervace levné letenky Moskva - Rusko", pod okterým se vám zobrazí příkladové termíny s uvedenou cenou letenky do Moskvy za 4.048,- kč na vybrané termíny kolem konce května a začátku června. Např. 29.5. - 5.6.

Let je především určený cestovatelům, kterým nevadí delší mězipřistání. Levné letenky do Moskvy od Alitalie totiž obsahují let s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Gal Galilei Arpt, Pisa, Itálie (6h a 30min) a příletem na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Zpáteční let je s tříhodinovým mezipřistáním v Benátkách.

Po předchozí akci Air Baltic, která obsahovala levné letenky do Moskvy z Vídně je toto další vhodná alternativa, jak si rezervovat letenky levně do Ruska s nedalekým místem odletu. Letenky je potřeba objednávat neprodleně.

Online rezervace levné letenky Moskva (Rusko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.