Alitalia - Rusko - levné letenky Praha - Moskva a zpět 4.048,- kč

Do hlavního města ruské metropole s odletem z Prahy nabízí nyní levné letenky v českém rezervačním systému italská aerolinka Alitalia. Zabookujte si levné letenky do Moskvy z Prahy za cenu 4.048,- kč včetně tax a poplatků, v ceně i se zpáteční letenkou z Moskvy do Prahy.

Jak na levné letenky do Ruska s odletem z Prahy? Na konci této zprávy najdete odkaz "online rezervace levné letenky Moskva - Rusko", pod okterým se vám zobrazí příkladové termíny s uvedenou cenou letenky do Moskvy za 4.048,- kč na vybrané termíny kolem konce května a začátku června. Např. 29.5. - 5.6.

Let je především určený cestovatelům, kterým nevadí delší mězipřistání. Levné letenky do Moskvy od Alitalie totiž obsahují let s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Gal Galilei Arpt, Pisa, Itálie (6h a 30min) a příletem na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Zpáteční let je s tříhodinovým mezipřistáním v Benátkách.

Po předchozí akci Air Baltic, která obsahovala levné letenky do Moskvy z Vídně je toto další vhodná alternativa, jak si rezervovat letenky levně do Ruska s nedalekým místem odletu. Letenky je potřeba objednávat neprodleně.

Online rezervace levné letenky Moskva (Rusko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.