Alitalia - New York, Miami, Toronto - levné letenky do USA již od 6.505,- kč

Jen pouze do dnešní půlnoci máte možnost si zarezervovat zpáteční levné letenky do USA již od 6.505,- kč včetně tax a poplatků. Nabízí se takové pecky, jako New York, Miami, Toronto. Opět vévodí všem aktuálním akčním nabídkám na levné letenky do zámoří. Ano, jsou to aerolinky Alitalia!

Na kdy jsou dostupné lety? Zabookovat levné letenky do New Yorku, do Toronta, nebo na Miami si dnes můžete na termíny od listopadu do března. Pojďme se tedy podívat na kompletní kalendář s levnýma letenkama do USA.

letenky New York z Ženevy 7.330,- kč - kalendář zde

letenky Miami z Ženevy 7.640,- kč - kalendář zde

letenky Toronto z Ženevy 7.640,- kč - kalendář zde

Do USA lze aktuálně letět levně taky třeba z Itálie a to konkrétně z italské Boloni. Například levné letenky Boloňa - New York jsou dostupné na březnové termíny již za 6.505,- kč i s poplatky. Například zpáteční levné letenky do New Yorku z Boloni a návratem do Londýna na termín 1.3. - 11.3., nebo letenky na termín 4.3. - 12.3.

Nechce se vám letět z města mimo naší republiku? Je možné si zkombinovat levné letenky a letět také z Prahy! (lowcost Easyjet)

letenky Praha - Milán (789,- kč) - New York 7.385,- kč, příklad online rezervace zde

letenky Praha  Milán (789,- kč) - Miami 7.908,- kč, příklad online rezervace zde

K levným letenkám do Spojených Států doporučujeme výběr z akčního ubytování na hotelscombined.com, kde si porovnáte ceny za ubytování z více systémů. Jak již bylo řečeno, levné letenky Alitalia s aktuálními tarify jsou dostupné pouze do půlnoci, proto neváhejte s rezervací!

Letecké společnosti
Oblíbené lety