Alitalia - New York, Miami, Toronto - levné letenky do USA již od 6.505,- kč

Jen pouze do dnešní půlnoci máte možnost si zarezervovat zpáteční levné letenky do USA již od 6.505,- kč včetně tax a poplatků. Nabízí se takové pecky, jako New York, Miami, Toronto. Opět vévodí všem aktuálním akčním nabídkám na levné letenky do zámoří. Ano, jsou to aerolinky Alitalia!

Na kdy jsou dostupné lety? Zabookovat levné letenky do New Yorku, do Toronta, nebo na Miami si dnes můžete na termíny od listopadu do března. Pojďme se tedy podívat na kompletní kalendář s levnýma letenkama do USA.

letenky New York z Ženevy 7.330,- kč - kalendář zde

letenky Miami z Ženevy 7.640,- kč - kalendář zde

letenky Toronto z Ženevy 7.640,- kč - kalendář zde

Do USA lze aktuálně letět levně taky třeba z Itálie a to konkrétně z italské Boloni. Například levné letenky Boloňa - New York jsou dostupné na březnové termíny již za 6.505,- kč i s poplatky. Například zpáteční levné letenky do New Yorku z Boloni a návratem do Londýna na termín 1.3. - 11.3., nebo letenky na termín 4.3. - 12.3.

Nechce se vám letět z města mimo naší republiku? Je možné si zkombinovat levné letenky a letět také z Prahy! (lowcost Easyjet)

letenky Praha - Milán (789,- kč) - New York 7.385,- kč, příklad online rezervace zde

letenky Praha  Milán (789,- kč) - Miami 7.908,- kč, příklad online rezervace zde

K levným letenkám do Spojených Států doporučujeme výběr z akčního ubytování na hotelscombined.com, kde si porovnáte ceny za ubytování z více systémů. Jak již bylo řečeno, levné letenky Alitalia s aktuálními tarify jsou dostupné pouze do půlnoci, proto neváhejte s rezervací!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.