Alitalia - Maledivy - levné letenky Male 9.990,- kč

***update - snížena cena a doplněn letový kalendář*** Po nedávnem tipu na letenky na Maledivy s odletem z Vídně je tady tip na levné letenky na Maledivy s odletem tento měsíc, čili akce typu, sbal se a leť se právě nabízí v tarifu italské letecké společnosti Alitalia. Objednejte si levné letenky do Male, hlavního města Malediv s odletem z Milána za prima cenu 9.990,- kč s poplatky, čili ještě o nějakou tu tisícovku levnější, než s odletem z Vídně!

Pojďme zaměřit svou pozornost na tarif italské aerolinky Alitalia podrobněji. Nebude na škodu ukázat si i příkladový levný let na Maledivy. Jak už bylo řečeno, levné letenky Male se nabízí pro odlet už tento měsíc. Levné letenky doporučujeme aktuálně zaknihovat například na datum 28.5. - 4.6. se zmíněnou cenou 9.990,- kč za zpáteční letenky na Maledivy, včetně návratu do Milána.

Info k letu: vyberete li si nynější levný let na Maledivy s leteckou společností Alitalia, poletíte z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h 30min) a příletem na Male Intl Arpt, Male, Maledivy, stejně tak u zpátečního letu Male - Milán, jen s kratším mezipřistáním (2h 45min).

Vyplatí se levné letenky na Maledivy s odletem z italského Milána? Určitě! Vždyť do Milána se dopravíte letecky velmi snadno a hlavně levně, jelikož tu máme lowcost spoje Praha - Milán (aerolinka Wizz Air), nebo Brno - Milán (aerolinka Ryanair), jsou dostupné letenky kolikrát za cenu kolem tisíce korun za cestu tam i zpět! Mrkněte také na poslední tipy na levné lety do Milána.

Když si tedy přičtete cenu zpáteční letenky na Maledivy k ceně zpáteční nízkonákladové letenky do Milána z ČR, nemusíte za celkový let zaplatit více, než 11.500,- kč a to už je lákavá nabídka za kompletní letenky na Maledivy z naší republiky, co říkáte?

Online rezervace levné letenky Male (Maledivy)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety