Alitalia - Maledivy - levné letenky Male 9.990,- kč

***update - snížena cena a doplněn letový kalendář*** Po nedávnem tipu na letenky na Maledivy s odletem z Vídně je tady tip na levné letenky na Maledivy s odletem tento měsíc, čili akce typu, sbal se a leť se právě nabízí v tarifu italské letecké společnosti Alitalia. Objednejte si levné letenky do Male, hlavního města Malediv s odletem z Milána za prima cenu 9.990,- kč s poplatky, čili ještě o nějakou tu tisícovku levnější, než s odletem z Vídně!

Pojďme zaměřit svou pozornost na tarif italské aerolinky Alitalia podrobněji. Nebude na škodu ukázat si i příkladový levný let na Maledivy. Jak už bylo řečeno, levné letenky Male se nabízí pro odlet už tento měsíc. Levné letenky doporučujeme aktuálně zaknihovat například na datum 28.5. - 4.6. se zmíněnou cenou 9.990,- kč za zpáteční letenky na Maledivy, včetně návratu do Milána.

Info k letu: vyberete li si nynější levný let na Maledivy s leteckou společností Alitalia, poletíte z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h 30min) a příletem na Male Intl Arpt, Male, Maledivy, stejně tak u zpátečního letu Male - Milán, jen s kratším mezipřistáním (2h 45min).

Vyplatí se levné letenky na Maledivy s odletem z italského Milána? Určitě! Vždyť do Milána se dopravíte letecky velmi snadno a hlavně levně, jelikož tu máme lowcost spoje Praha - Milán (aerolinka Wizz Air), nebo Brno - Milán (aerolinka Ryanair), jsou dostupné letenky kolikrát za cenu kolem tisíce korun za cestu tam i zpět! Mrkněte také na poslední tipy na levné lety do Milána.

Když si tedy přičtete cenu zpáteční letenky na Maledivy k ceně zpáteční nízkonákladové letenky do Milána z ČR, nemusíte za celkový let zaplatit více, než 11.500,- kč a to už je lákavá nabídka za kompletní letenky na Maledivy z naší republiky, co říkáte?

Online rezervace levné letenky Male (Maledivy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.