Alitalia - Libye - levné letenky Tripolis z Vídně 4.960,- kč

***Update - doplněn kalendář na listopad až únor*** Máte-li cestování jako životní styl, prozkoumávat zajímavá místa se vám zajisté stalo drogou. Dobrodruzi toužící po zajímavé cestě můžou využít příznivého tarifu italské letecké společností Alitalia. Za zvýhodněnou cenu 4.960,- kč s taxami i poplatky teď zaplatíte za zpáteční levné letenky do Tripolisu, hlavního a největšího města Libye.

Dostupnost: K dispozici jsou levné letenky Tripolis z Vídně na termíny maximálně do konce června 2014 přístího roku, kdy končí platnost Alitalia tarifu. Jako příklad budiž pro vás vybrán únorový termín (např. 19. - 16.2.) bez délky omezení pobytu. Kalendář obsahující levné letenky najdete v následujících hodinách pod odkazem na rezervaci.

Zajímají vás informace k letu do Libye? Odlety jsou uskutečňovány z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s delším mezipřistáním v na  Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (skvělá příležitost k prohlédnutí města) s příletem na Tripoli Intl Arpt, Tripolis, Libye.

Tip: Ať už se z jakéhokoliv důvodu zajímáte o levné letenky do Libye (Tripolis), pospěšte si. Nabídka je to natolik netradiční, výjmečná a adrenalinová, že se další jen tak brzo nebude opakovat.

- online rezervace levné letenky Tripolis - Libye 4.960,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.