Alitalia - Libye - levné letenky Tripolis z Vídně 4.960,- kč

***Update - doplněn kalendář na listopad až únor*** Máte-li cestování jako životní styl, prozkoumávat zajímavá místa se vám zajisté stalo drogou. Dobrodruzi toužící po zajímavé cestě můžou využít příznivého tarifu italské letecké společností Alitalia. Za zvýhodněnou cenu 4.960,- kč s taxami i poplatky teď zaplatíte za zpáteční levné letenky do Tripolisu, hlavního a největšího města Libye.

Dostupnost: K dispozici jsou levné letenky Tripolis z Vídně na termíny maximálně do konce června 2014 přístího roku, kdy končí platnost Alitalia tarifu. Jako příklad budiž pro vás vybrán únorový termín (např. 19. - 16.2.) bez délky omezení pobytu. Kalendář obsahující levné letenky najdete v následujících hodinách pod odkazem na rezervaci.

Zajímají vás informace k letu do Libye? Odlety jsou uskutečňovány z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s delším mezipřistáním v na  Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (skvělá příležitost k prohlédnutí města) s příletem na Tripoli Intl Arpt, Tripolis, Libye.

Tip: Ať už se z jakéhokoliv důvodu zajímáte o levné letenky do Libye (Tripolis), pospěšte si. Nabídka je to natolik netradiční, výjmečná a adrenalinová, že se další jen tak brzo nebude opakovat.

- online rezervace levné letenky Tripolis - Libye 4.960,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety