Alitalia - Libye - levné letenky Tripolis z Vídně 4.960,- kč

***Update - doplněn kalendář na listopad až únor*** Máte-li cestování jako životní styl, prozkoumávat zajímavá místa se vám zajisté stalo drogou. Dobrodruzi toužící po zajímavé cestě můžou využít příznivého tarifu italské letecké společností Alitalia. Za zvýhodněnou cenu 4.960,- kč s taxami i poplatky teď zaplatíte za zpáteční levné letenky do Tripolisu, hlavního a největšího města Libye.

Dostupnost: K dispozici jsou levné letenky Tripolis z Vídně na termíny maximálně do konce června 2014 přístího roku, kdy končí platnost Alitalia tarifu. Jako příklad budiž pro vás vybrán únorový termín (např. 19. - 16.2.) bez délky omezení pobytu. Kalendář obsahující levné letenky najdete v následujících hodinách pod odkazem na rezervaci.

Zajímají vás informace k letu do Libye? Odlety jsou uskutečňovány z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s delším mezipřistáním v na  Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (skvělá příležitost k prohlédnutí města) s příletem na Tripoli Intl Arpt, Tripolis, Libye.

Tip: Ať už se z jakéhokoliv důvodu zajímáte o levné letenky do Libye (Tripolis), pospěšte si. Nabídka je to natolik netradiční, výjmečná a adrenalinová, že se další jen tak brzo nebude opakovat.

- online rezervace levné letenky Tripolis - Libye 4.960,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.