Alitalia - Keňa - levné letenky do Nairobi 8.935,- kč

Následující letenkový tip je určený cestovatelům prahnoucím po levných letenkách do Afriky. Využí lze nyní levného tarifu v českém rezervačním systému italské letecké společnosti Alitalia a zabookovat si tak levné letenky do Nairobi, hlavního a největšího města Keni za cenu 8.935,- kč včetně tax a poplatků s odletem z výborně dostupného Milána.

V ceně uvedeného tarifu Alitalia je i zpáteční letenka z Nairobi do Milána. Levné letenky do Nairobi je možné aktuálně objednávat již na příští měsíc (květen např 7.5. - 20.5.).  Konkrétní příklad bookingu levné letenky najdete ve spodní části zprávy (klik na odkaz pro rezervaci).

Popis trasy: let je poměrně nenáročný, odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h 35min) a příletem na Jomo Kenyatta Intl, Nairobi, Keňa.

Jste-li fanouškem levných cest do Afriky, budou pro vás letenky do Keni z Milána pod 9 tisíc skvělá možnost, jak levně vycestovat. Do Milána lze využít nějaký z nízkonákladových spojů např. z Brna nebo Prahy. Zpáteční letenku do Milána si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek.

Online rezervace levné letenky Nairobi (Keňa)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.