Alitalia - Keňa - levné letenky do Nairobi 8.935,- kč

Následující letenkový tip je určený cestovatelům prahnoucím po levných letenkách do Afriky. Využí lze nyní levného tarifu v českém rezervačním systému italské letecké společnosti Alitalia a zabookovat si tak levné letenky do Nairobi, hlavního a největšího města Keni za cenu 8.935,- kč včetně tax a poplatků s odletem z výborně dostupného Milána.

V ceně uvedeného tarifu Alitalia je i zpáteční letenka z Nairobi do Milána. Levné letenky do Nairobi je možné aktuálně objednávat již na příští měsíc (květen např 7.5. - 20.5.).  Konkrétní příklad bookingu levné letenky najdete ve spodní části zprávy (klik na odkaz pro rezervaci).

Popis trasy: let je poměrně nenáročný, odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h 35min) a příletem na Jomo Kenyatta Intl, Nairobi, Keňa.

Jste-li fanouškem levných cest do Afriky, budou pro vás letenky do Keni z Milána pod 9 tisíc skvělá možnost, jak levně vycestovat. Do Milána lze využít nějaký z nízkonákladových spojů např. z Brna nebo Prahy. Zpáteční letenku do Milána si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek.

Online rezervace levné letenky Nairobi (Keňa)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety