Alitalia ⇆ Jordánsko - levné letenky Ammán z Prahy 8.782,- kč

Zkušenější badatelé mají zase o čem přemýšlet! Pro normálního turistu nezajímavá cesta do Jordánska se jeví pro náročného dobrodruha jako skvělá příležitost k vzrušujícímu putování do země patřící mezi nejkrásnější a nejbezpečnější místa na Blízkém Východu.

Jako šafránu vyskytující se levné letenky do této země podpořila italská aerolinka Alitalia. Potěšující argument umocňuje, že převažující akční lety Jordánsko vedou skoro pokaždé z Německa, až na dnešek! Právě teď se totiž dají objednat levné letenky Ammán při odletu z našeho hlavního města. Zpáteční letenky z Prahy jsou k dostání včetně poplatků za 8.782,- kč.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky Jordánsko z Prahy rezervujte na termíny od 6. června do 27. září 2015. Chtěli jste si oddálit rezervaci? To rozhodně nedoporučujeme. Výhodná cena letenek pramení z výprodeje, volné kapacity jsou tak velmi omezené. To ale neznamená, že si při včasné rezervaci lety do Ammánu už nevyberete podle představ.

Pár info na závěr, které se mohou hodit. Linka do Jordánska je vypravována leteckou společností Alitalia z letiště Praha (PRG) Česká Republika, s mezipřistáním v Římě (Itálie). Přílet do destinace je a airport Ammán Queen Alia Intl... (AMM) Jordánsko. Zpáteční let Ammán - Praha je v ceně. Poslední levné letenky Jordánsko mají už hodně staré datum, tarif od Alitalie tak příjde vhod.

⇆ Ammán - Jordánsko (z Prahy) 8.782,- kč kalendář