Alitalia - JAR - levné letenky Johannesburg - návrat do Prahy 11.350,- kč

Hurá do Afriky! Italská národní letecká společnost Alitalia si připravila k dispozici v českém rezervačním systému akční tarif na levné letenky do Johannesburgu v Jihoafrické Republice s odlety z maďarské Budapešti a návraty do Prahy za cenu 13.350,- kč s taxami i poplatky.

Ptáte se kdy? Levné letenky do Johannesburgu je možné objednávat na poslední vybrané termíny od 4. května do 27. září. Termíny jsou rozházené po celém tomto období a není jich moc, vyplatí se proto vybírat levné letenky ihned (srpen již je vyprodán). Kalendář je k nalezení pod odkazem na konci této zprávy.

Souhrnné informace k akčním letům do JAR v režii aerolinek Alitalia: startuje se na letišti Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (2h 55min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h) a finálním příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická republika.

Stejná trasa je také u zpátečního letu z Jihoafrické Republiky, ovšem nepřistává se v Budapešti, nýbrž v Praze.

Online rezervace levné letenky Johannesburg (JAR)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.