Alitalia - JAR - levné letenky Johannesburg z Prahy 10.990,- kč

Potřebujete letenky do JAR? Neseděli vám přechozí akční lety do Johannesburgu, které byly s odlety z Říma za cenu 11.860,- kč v režii EgyptAir? Jsou tady totiž nové levné letenky do Johannesburgu od letecké společnosti Alitalia. Levné letenky do Johannesburgu si nyní zarezervujete za cenu 10.990,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do Budapešti.

Jedná se o poslední volné levné letenky do Johannesburgu v této akční nabídce, takže kdo si pospíší, může si ještě vybrat, ovšem kdo zaváhá, nechť raději na tuto akci zapomene. K dispozici jsou, jak už bylo řečeno, poslední volné termíny na booking levné letenky do Jihoafrické Republiky v období únor až březen. Nahlédnete-li pod odkaz na rezervaci levné letenky do JAR, zobrazí se vám kalendář s vyznačenými volnými dny, kde kliknutím na příslušné datum volíte termín letu.

Info k letu do JAR - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, druhým na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická republika.

Online rezervace levné letenky Johannesburg - (JAR)

Letecké společnosti