Alitalia - Itálie - levné letenky Praha - Řím a zpět 2.540,- kč

Jako vánoční dárek letenky do Itálie? S tarifem letecké společnosti Alitalia to jde nyní skutečně levně! Je tady tarif na levné letenky do Říma s odletem z Prahy a návratem do stejného města za cenu 2.450,- kč včetně tax a poplatků. Takže skvělá příležitost potěšit své blízké levnou letenkou do italského Říma!

A co termíny? Nabízí se rezervace levné letenky do Říma z Prahy na termíny od 29. ledna do 16. února, ale už jich není moc. Jako příklad bookingu levné letenky Praha - Řím a zpět uvádíme například dnešní datum k rezervaci  9. - 12.2. 2013. Lowcost let aerolinek Alitalia na lince z Prahy do Říma startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Jedná se o přímý let.

Pakliže jste do teď nebyli rozhodnuti jaký dárek k vánocům koupíte, zvažte rezervaci levné letenky do Říma. Hmotné dárky jsou pomíjivé, ale zážitky a vzpomínky z dobrodružných cest vám zůstanou v paměti, tak neváhejte a včas si zarezervujte levné letenky do Říma, dříve než se úplně vyprodají. Letenková akce bude dostupná ještě pár hodin, takže nejvyšší čas objednávat. Nebudete-li si vědět rady s ubytováním, doporučíme vám checknout na přehled akčního ubytování v Říme. Přejeme pohodový let do Itálie!

Online rezervace levné letenky Řím (Itálie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.