Alitalia - Itálie - levné letenky Praha - Řím a zpět 2.540,- kč

Jako vánoční dárek letenky do Itálie? S tarifem letecké společnosti Alitalia to jde nyní skutečně levně! Je tady tarif na levné letenky do Říma s odletem z Prahy a návratem do stejného města za cenu 2.450,- kč včetně tax a poplatků. Takže skvělá příležitost potěšit své blízké levnou letenkou do italského Říma!

A co termíny? Nabízí se rezervace levné letenky do Říma z Prahy na termíny od 29. ledna do 16. února, ale už jich není moc. Jako příklad bookingu levné letenky Praha - Řím a zpět uvádíme například dnešní datum k rezervaci  9. - 12.2. 2013. Lowcost let aerolinek Alitalia na lince z Prahy do Říma startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Jedná se o přímý let.

Pakliže jste do teď nebyli rozhodnuti jaký dárek k vánocům koupíte, zvažte rezervaci levné letenky do Říma. Hmotné dárky jsou pomíjivé, ale zážitky a vzpomínky z dobrodružných cest vám zůstanou v paměti, tak neváhejte a včas si zarezervujte levné letenky do Říma, dříve než se úplně vyprodají. Letenková akce bude dostupná ještě pár hodin, takže nejvyšší čas objednávat. Nebudete-li si vědět rady s ubytováním, doporučíme vám checknout na přehled akčního ubytování v Říme. Přejeme pohodový let do Itálie!

Online rezervace levné letenky Řím (Itálie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety