Alitalia - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 13.260,- kč

TOP AKCE! Rozjíždí se dnešní vlna levných letenek, která nenechá v klidu téměř žádného cestovatele. Začínáme třešničkou na dortu! Po relativně delší době chce zaujmout také italská aerolinka Alitalia. Jsou tu zpáteční levné letenky do Jakarty v Indonésii s odletem z Prahy a návratem do Vídně za bezkonkurenční cenu 13.260,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nevyhledávejte levné letenky do Indonésie! Máme pro vás připraven kalendář a v něm akční letenky Jakarta na termíny od 1. října do 11. února 2014. Letenky tam na leden a únor jsou zatím na počtu nula, v průběhu akce se však nějaké datum může uvolnit. Přehled získáte klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky níže.

Popis tarifu Alitalia v cz systému: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, druhým na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpět po stejné trase s příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

Tip: nyní se dají pořídit i Alitalia levné letenky do Jakarty v opačném podání, tj. s odletem z Vídně a návratem do Prahy. Platných akcí na levné lety Jakarta je v tuto chvíle více, přehled získáte na tomto odkazu.

- rezervace levné letenky Jakarta 13.260,- kč (z Prahy, návrat Vídeň)

- rezervace levné letenky Jakarta 13.680,- kč (z Vídně, návrat Praha)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.