Alitalia - Indonésie - levné letenky Jakarta 8.590,- kč

Naprostá bomba! Jinak se ani nedá nazvat tato novinka, která vám představuje levné letenky do Indonésie výrazně pod deset tisíc korun českých! Zaknihujte si aktuální zvýhodněný tarif italského leteckého přepravce Alitalia, díky kterému zaplatíte za levné letenky do Jakarty pouhých 8.590,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Milána a zpáteční letenkou Jakarta - Milan!

Ptáte se na kdy takto výhodně rezervovat levné letenky do Jakarty? Přinášíme konkrétní tipy na výhodné lety v červnových termínech tohoto roku. Například v termínu 3.6. - 15.6. zaplatíte za levné letenky zmíněnou cenu 8.590,- kč, samozřejmě při aktuální rezervaci. V opačném případě vám cenu nikdo nezaručí.

Popis zvýhodněného letu do Indonésie na palubě aerolinek Alitalia: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let má navíc mezipřistání na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie.

Tip: pro dopravu do Milána z České Republiky lze využít dobře dostupné Lowcost lety (např. letenky Praha - Milán), které si lze nyní objednat na červen za cenu jen 1.335,- kč (zpáteční levné letenky), lze vyhledat přes náš vyhledávač levných letenek. Více info o letech do Milána se můžete dozvědět zde.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.