Alitalia - Indonésie - levné letenky Jakarta 8.590,- kč

Naprostá bomba! Jinak se ani nedá nazvat tato novinka, která vám představuje levné letenky do Indonésie výrazně pod deset tisíc korun českých! Zaknihujte si aktuální zvýhodněný tarif italského leteckého přepravce Alitalia, díky kterému zaplatíte za levné letenky do Jakarty pouhých 8.590,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Milána a zpáteční letenkou Jakarta - Milan!

Ptáte se na kdy takto výhodně rezervovat levné letenky do Jakarty? Přinášíme konkrétní tipy na výhodné lety v červnových termínech tohoto roku. Například v termínu 3.6. - 15.6. zaplatíte za levné letenky zmíněnou cenu 8.590,- kč, samozřejmě při aktuální rezervaci. V opačném případě vám cenu nikdo nezaručí.

Popis zvýhodněného letu do Indonésie na palubě aerolinek Alitalia: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let má navíc mezipřistání na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie.

Tip: pro dopravu do Milána z České Republiky lze využít dobře dostupné Lowcost lety (např. letenky Praha - Milán), které si lze nyní objednat na červen za cenu jen 1.335,- kč (zpáteční levné letenky), lze vyhledat přes náš vyhledávač levných letenek. Více info o letech do Milána se můžete dozvědět zde.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.