Alitalia - Čína - levné letenky Peking z Prahy 6.360,- kč

***update snížení ceny*** Je tady jedinečná nabídka jako stvořená pro lovce nejlevnějších letenek! Nabídka je ideální pro ty, co chtějí levné letenky do Číny, ale nechtějí cestovat draze. Pakliže si pospíšíte, můžete si zarezervovat zpáteční levné letenky do Pekingu s odletem z Prahy za cenu 6.360,- kč včetně tax a poplatků se zpátečním letem do italských Benátek. Takže na zpáteční cestě prohlédnout Benátky a se zpáteční lowcost letenkou zpět do Prahy. (Zpáteční letenku Benátky - Praha na leden objednáte nyní na vybrané dny už za 410,- kč! Kompletní let Praha - Peking, Peking - Benátky a Benátky - Praha vás bude stát jen 6.760,- kč! (letenka Benátky - Praha se objednává zvlášť)

Termíny pro rezervaci zpáteční levné letenky Peking za uvedenou cenu jsou pro lety v měsících leden a únor. Volné dny pro rezervaci levné letenky jsou dle obsazenosti míst, takže narázíte-li na datum, které chcete, ihned konejte. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (PRG)s příletem na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína (BJS).

Aktuální akční letenky do Číny z Prahy najdete v letovém kalendáři, který je pod odkazem na rezervaci. Ještě doplníme nabídku levné letenky do Pekingu o tip na zvýhodněné ubytování v Pekingu, které by se mohlo hodit leckterému cestovateli, který bude chtít ušetřit např. díky výhodné akci.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Letecké společnosti