Alitalia - Čína - levné letenky do Pekingu 8.340,- kč

Letíme do Číny přímým letem a nyní ještě levněji, než minule! Je tady opět italská aerolinka Alitalia a její akční letenky do Pekingu! Přichází tarif na levné letenky do Číny od aerolinek Alitalia, díky kterému si objednáte levné letenky do Pekingu s odletem z italského Říma za příjemnou cenu 8.340,- kč včetně tax a poplatků. V ceně levné letenky je zahrnut i zpáteční let z Pekingu do Říma.

Nyní se podíváme na volné termíny a období, na které je možné rezervovat levné letenky do Číny. Nahlédnete-li pod odkaz na rezervaci, zobrazí se vám letový kalendář na objednání levné letenky do Pekingu z Říma na zbývající nevyprodané únorové termíny. Odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, přímým letem na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Dopravit se do Říma z naší republiky? Žádný Problém! Zpáteční letenku do Říma z Prahy si lze objednat za pár stovek, takže i celkové náklady na let z ČR budou minimální. Jako příklad bookingu levné letenky do Říma od aerolinek Alitalia může posloužit následující odkaz.

Ubytování: doplňte si levné letenky do Pekingu také o levné ubytování. Nevíte jak na to? Mrkněte zde. Budete překvapeni, kolik až se dá ušetřit.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety