Alitalia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 6.468,- kč

Akce na levné letenky do Brazílie tady byla před několika málo dny, ale jelikož se objevila nová a cenově výhodnější, než ta původní, je naší milou povinností vás o ní informovat. Jsou tady opět levné letenky do Rio de Janeiro a opět od aerolinek Alitalia. Rezervujte si zpáteční levné letenky Rio de Janeiro s odletem ze švýcarské Ženevy a návratem do Amsterdamu za neuvěřitelných 6.468,- kč !!

A na kdy rezervovat do Ria letenky levně? Levné lety jsou dostupné již od Října do Prosince. Na Říjen je aktuálně volné pouze jediné datum, letět levně můžete v termínu 17.10 - 30.10. Na Prosinec jsou levné letenky Rio de Janeiro dostupné v hojnější míře, ale počítejte s tím, že budou vyprodány téměř okamžitě, rychlost tedy bude rozhodující. Odlet je z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s mezipřistáním v Římě a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Neváhejte a nenechte si ujít akční nabídku na levné letenky do Brazílie (Rio de Janeiro) a ulovte si nejlevnější letenky! Kompletní nabídku s aktuálními volnými levnými letenkami do Ria najdete pod odkazem na rezervaci. Pospěšte si se zaknihováním a ušetřete na letence!

UPDATE: je možný i přípojový let z Praha - Ženeva a Amsterdam - Praha za cenu 4.230,- kč.

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety