Alitalia - Baleárské ostrovy - levné letenky Praha - Ibiza a zpět 3.977,- kč

***update - doplněn kalendář*** Máme tu specialitu dnešního dne! Holdujete zábavě a nočnímu životu? Jsou tady levné letenky do tanečního města, kam míří za párty a bujarými večírky cestovatelé z celého světa! Přivítejte zpáteční levné letenky Ibiza s odletem z Prahy. V podání italských aerolinek Alitalia si zaletíme na Baleárské ostrovy za neodolatelnou cenu 3.977,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: letenky na Ibizu lze objednávat za takto výhodné peníze na měsíc červen a září, kdy ceny za letenky nemusí převyšovat částku 4 tisíce kč za zpáteční lety. Z Prahy na Ibizu si tak nyní objednáme letenky levněji, než i třeba s odletem z Vídně. Uvedené ceny jsou dostupné do vyprodání, takže doporučujeme nemeškat ani minutu.

Jak se letí na Baleárské ostrovy? V poměrně nenáročném tarifu Alitalie poletíte z letiště Praha přes Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s možnou zastávkou až na jeden den. To jde na ruku těm, kteří chcou během své cesty poznat co nejvíce. Přílet je na Ibiza Airport, ostrov Ibiza, Španělsko. Stejně poletíte i zpět do Prahy.

Tip: Nejlevnější letenky Ibiza jsme pro vás na ty dva zmíněné měsíce již vyhledali za vás a předkládáme vám je na stříbrném podnose. Co se týká ubytování, mrkněte na server booking.com, kde občas ukořistíte i 50-ti procentní slevu. Vydejte se do světa renomovaných dj´s a nekonečné zábavy!

Ibiza - Španělsko z Prahy (zpáteční) 3.977,- kč rezervace

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.