Alitalia ⇆ Argentina - levné letenky do Buenos Aires 13.529,- kč

Argentina aneb v rytmu tanga! Netypicky nám k levné cestě do této temperamentní jihoamerické země otevírá brány, nám dobře známá italská letecká společnost Alitalia. Za spolupráce s českými prodejci se v našem systému objevují k dohledání obousměrné levné letenky do Buenos Aires s cenou 13.529,- kč. Odlety vedou z Benátek či Milána, kam vás dopraví lowcost aerolinky za pár stovek!

Pozorným čtenářům neunikla šance letět levněji do Argentiny z 5. února, kdy jsme avizovali možnost objednávat zpáteční letenky do Buenos Aires z německého Lipska za 14.860,- kč. Lidičky ze západní části ČR tak měli značnou výhodu. Nyní se naskýtá příležitost na objednání letenky do tohoto argnetinského hlavního města ještě o cca třináct stovek níže. Leťte za částku 13.521,- kč.

Zajímá vás výhledová situace pro zaknihování levné letenky do Buenos Aires s dopravcem Alitalia, což znamená dostupnost a počet volných míst? V probíhajícím období se vyplatí rezervovat letenky Argentina na data do 30. června. Kdy nejnižší ceny docílíte, poletíte li na přelomu května a června. Na objednání spoje máte čas do konce měsíce.

Obě varianty (alternativa letu z Milána nebo Benátek) najdete v příkladových odkazech majících vás inspirovat na konci článku. Termíny jsou reálné, takže je možné si je ihned zamluvit. Nenáročné zlevněné spoje do Jižní Ameriky odlétají buď z letiště Benátky (VCE) Itálie, nebo Milán (MXP) přes Řím (FCO) s krátkou pauzou a příletem na Buenos Aires (EZE) Argentina.V ceně levné letenky je příruční a odbavené zavazadlo do hmotnosti 23 kg.

Na závěr bychom vám před samotným objednáním doporučili nahlédnout do kompletní kategorie levné letenky do Buenos Aires, kde získáte přehled za kolik se dá letět, ulovíme li ideální nepředraženou linku (link zde). Jak se dostat do Benátek či Milána? Snadno! Mrkněte tady. Nevynechejte tyto pozoruhodnosti Buenos Aires: Prezidentský Palac Plaza de Mayo, čtvrť Palermo s Botanickou zahradou, ZOO a planetkem, San Telmo a La Boca se sídlem slavného Boca Juniors.

⇆ Buenos Aires - Argentina z Benátek 13.529,- kč rezervace

⇆ Buenos Aires - Argentina z Milána 13.644,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.