Air Transat ⇆ Kanada - levné letenky Montreal a Toronto z Prahy (zpáteční - přímý spoj) 11.920,- kč

akce letenky Toronto, Montreal - KanadaZačátek nového pracovního týdne se ponese v duchu levných zaoceánských letenek. Začínáme Kanadou. Propásli jste srpnovou akci na dvojičku kanadských měst z Prahy do Toronta a Montrealu od British Airways za necelých třináct? Neházejte flintu do žita! Je tu Air Transat a její akční letenky Toronto a Montreal z Prahy za 11.920,- kč ve zpáteční spoji.

Již vyprodané prázdninové letenky do Kanady od britského dopravce jsme mohli objednávat ještě na letošní termíny, u akce Air Transat je potřeba počítat s volnými místy až na příští rok. V kalendáři najdete pár volných míst na konec jara a začátek léta, konkrétně lze bookovat letenky Montreal a Toronto z období 31. květen až 18. červenec 2016.

Rychlý souhrn a pár tipů na závěr. Proč objednat letenky Kanada od Air Transat? Kromě o cca tisícovku lepší cena než měla konkurence není tennejpodstatnější důvod rezervace. Tím je přímý let z Česka do obou kanadských měst (podle výběru), honem si pospěšte, tak skvělé podmínky se nenaskytnou každý den!

⇆ Montreal - Kanada (z Prahy) 11.920,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.920,- kč kalendář

Letecké společnosti