Air Seychelles - Seychely - levné letenky Mahe Island 9.770,- kč

Chcete levné letenky tam, kde jsou jen překrásné ostrovy se spoustou kouzelných přírodních scenérií, s unikátní vegetací a faunou, kterou neobjevíte jen tak někde? Je libo levné letenky na jedno z nejlepších míst ke koupání a objevování podmořského světa s celoročním příjemným klimatem a fajn lidmi? Pakliže zní odpověď ano, zbystřete!

Po předchozí akci jsou tu další levné letenky na Seychely, tentokrát ještě levněji! Za neuvěřitelnou cenu 9.770,- kč včetně tax a poplatků máte nyní šanci zarezervovat si levné letenky na Mahe Island v tarifu letecké společnosti Air Seychelles s odletem Paříže a návratem do německého Frankfurtu.

Kdo prováhal minulé akční letenky na Seychely, tuhle akci by si již neměl nechat ujít, protože levnější to nebude! Odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h a 40min) s příletem na letiště Seychelles Intl Arpt, Mahe Island, Seychelly. Zlevněný let na Mahe Island je atraktivní nejen díky nízké ceně, ale také díky krátkému mezipřistání.

Levné letenky na Mahe Island v podání Air Seychelles si můžete objednávat z letového kalendáře ve vybraném období od ledna do června (odkaz níže) od ledna do června, neznaméná to ovšem, že se budou levné letenky prodávat po celou tuto dobu. Akční letenky na Seychely budou k dispozici jen pár dní a již teď není přebytek termínů), takže kdo chce letět levně na Mahe Island, musí konat právě teď.

Online rezervace levné letenky Mahe Island (Seychely)

Destinace
Letecké společnosti