Air Seychelles - Čína - levné letenky do Hong Kongu 6.690,- kč

Kdo čekal na tu pravou akci letět levně do Číny, měl by právě nyní číst pozorně! Jsou tady dva tarify letecké společnosti Air Seychelles na levné letenky do Hong Kongu a cena, s kterou aerolinky vyrukovali, je až dechberoucí! Za neuvěřitelnou cenu 6.690,- kč včetně tax a poplatků si nyní objednáte levné letenky do Hong Kongu s odletem z Paříže do Hong Kongu a zpět.

Co se týká rezervace levné letenky do Hong Kongu od letecké společnosti Air Seychelles, nabízí se k rezervaci, jak už bylo řečeno, dva letenkové tarify. První zmíněný tarif pro zaknihování levné letenky Hong Kong se nabízí z Paříže na poslední nevyprodané dny pro lety od května do června (skutečně pár posledních letenek). Druhou možností je rezervace levné letenky do Hong Kongu s odletem z Mnichova a návratem do Frankfurtu. Tyto letenky se nabízí za 8.380,- kč s poplatky pro lety od května do června (rovněž poslední levné letenky).

Nahlédnout do letových kalendářů a objednat si levné letenky do Číny od Air Seychelles je možno na následujících odkazech a jelikož se jedná se o jedinečnou nabídku! Platí zde pravidlo, kdo zaváhá, levné letenky už nekoupí!

Nemusíte si dělat hlavu ani s ubytováním, jelikož se dá velmi snadno a hlavně levně pořešit i hotel. Podívejte se na souhrn nejlepších akčních nabídek ubytováhí v Hong Kongu, najdete jej tady.

- rezervace levné letenky Hong Kong 6.690,- kč ( Paříž - Hong Kong a zpět)

- rezervace levné letenky Hong Kong 8.380,- kč (Mnichov - Hong Kong  - Frankfurt)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.