Air Seychelles - Čína - levné letenky do Hong Kongu 6.690,- kč

Kdo čekal na tu pravou akci letět levně do Číny, měl by právě nyní číst pozorně! Jsou tady dva tarify letecké společnosti Air Seychelles na levné letenky do Hong Kongu a cena, s kterou aerolinky vyrukovali, je až dechberoucí! Za neuvěřitelnou cenu 6.690,- kč včetně tax a poplatků si nyní objednáte levné letenky do Hong Kongu s odletem z Paříže do Hong Kongu a zpět.

Co se týká rezervace levné letenky do Hong Kongu od letecké společnosti Air Seychelles, nabízí se k rezervaci, jak už bylo řečeno, dva letenkové tarify. První zmíněný tarif pro zaknihování levné letenky Hong Kong se nabízí z Paříže na poslední nevyprodané dny pro lety od května do června (skutečně pár posledních letenek). Druhou možností je rezervace levné letenky do Hong Kongu s odletem z Mnichova a návratem do Frankfurtu. Tyto letenky se nabízí za 8.380,- kč s poplatky pro lety od května do června (rovněž poslední levné letenky).

Nahlédnout do letových kalendářů a objednat si levné letenky do Číny od Air Seychelles je možno na následujících odkazech a jelikož se jedná se o jedinečnou nabídku! Platí zde pravidlo, kdo zaváhá, levné letenky už nekoupí!

Nemusíte si dělat hlavu ani s ubytováním, jelikož se dá velmi snadno a hlavně levně pořešit i hotel. Podívejte se na souhrn nejlepších akčních nabídek ubytováhí v Hong Kongu, najdete jej tady.

- rezervace levné letenky Hong Kong 6.690,- kč ( Paříž - Hong Kong a zpět)

- rezervace levné letenky Hong Kong 8.380,- kč (Mnichov - Hong Kong  - Frankfurt)

Destinace
Letecké společnosti