Air Serbia - Turecko - levné letenky Praha - Istanbul a zpět 2.976,- kč

Naše neutichající zdroje s tipy na levné letenky přináší někdy až neuvěřitelně nízké ceny spojů, což dělá z letecké dopravy zábavu dostupnou skoro pro každého dobrodruha. Nečekejte žádnou tuctovku pro zaplnění volného místa. Nabídku směle zařazujeme do sekce nejlevnější letenky v kategorii zpáteční letenky do Turecka z Prahy.

Přesvědčte se na vlastní kůži! Kdy jste si naposled zabookovali letenky do Istanbulu z Prahy i včetně zpátečního letu pod tři tisíce kč. Nyní je to možné díky akčním letenkám letecké společnosti Air Serbia. Levné letenky Praha - Istanbul a zpět si teď objednáte za neopakovatelnou cenu 2.976,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost akce: Podívejme se podrobněji pod pokličku s nabídkou levné letenky Istanbul ze startem z naší metropole. Zhotovili jsme pro vás dva kalendáře, ten první obsahuje vypsanou cenu, ale lety pouze v únoru. Pouhých 200,- kč nahoru stojí letenky do Istanbulu s kalendářem na termíny od začátku února do 25. října 2014.

Popis letu do Turecka v režii dopravce Air Serbia. Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s možným delším mezistopem na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko, poté se pokračuje k příletu na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Stejně i zpět do Prahy.

Tip: Nevadí-li vám možné delší mezipřistání v Srbsku, máte na dosah nejlevnější letenky do Turecka s odlety z Prahy. Jednotná cena a výběr volného místa z kalendáře poskytuje široké možnosti pro rezervaci levné letenky. K dosažení kýžené ceny bookujte už nyní! Případné dotazy vám rádi zodpovíme na našem facebooku, nebo v diskusním fóru.

↔ Istanbul - Turecko z Prahy 2.976,- kč rezervace

↔ Istanbul - Turecko z Prahy 3.187,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety