Air Serbia - Turecko - levné letenky Praha - Istanbul a zpět 2.976,- kč

Naše neutichající zdroje s tipy na levné letenky přináší někdy až neuvěřitelně nízké ceny spojů, což dělá z letecké dopravy zábavu dostupnou skoro pro každého dobrodruha. Nečekejte žádnou tuctovku pro zaplnění volného místa. Nabídku směle zařazujeme do sekce nejlevnější letenky v kategorii zpáteční letenky do Turecka z Prahy.

Přesvědčte se na vlastní kůži! Kdy jste si naposled zabookovali letenky do Istanbulu z Prahy i včetně zpátečního letu pod tři tisíce kč. Nyní je to možné díky akčním letenkám letecké společnosti Air Serbia. Levné letenky Praha - Istanbul a zpět si teď objednáte za neopakovatelnou cenu 2.976,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost akce: Podívejme se podrobněji pod pokličku s nabídkou levné letenky Istanbul ze startem z naší metropole. Zhotovili jsme pro vás dva kalendáře, ten první obsahuje vypsanou cenu, ale lety pouze v únoru. Pouhých 200,- kč nahoru stojí letenky do Istanbulu s kalendářem na termíny od začátku února do 25. října 2014.

Popis letu do Turecka v režii dopravce Air Serbia. Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s možným delším mezistopem na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko, poté se pokračuje k příletu na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Stejně i zpět do Prahy.

Tip: Nevadí-li vám možné delší mezipřistání v Srbsku, máte na dosah nejlevnější letenky do Turecka s odlety z Prahy. Jednotná cena a výběr volného místa z kalendáře poskytuje široké možnosti pro rezervaci levné letenky. K dosažení kýžené ceny bookujte už nyní! Případné dotazy vám rádi zodpovíme na našem facebooku, nebo v diskusním fóru.

↔ Istanbul - Turecko z Prahy 2.976,- kč rezervace

↔ Istanbul - Turecko z Prahy 3.187,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.