Air Serbia ⇆ Spojené Arabské Emiráty - letenky Abu Dhabí z Vídně a Prahy 4.337,- kč

Cesta do bohatých Spojených Arabských Emirátů představovala pro Čechy donedávna nákladnou výpravu. Kdo se rozhodl letět do této země, musel šáhnout hlouběji do kapsy, ovšem se zrušením vízové povinnosti na to má už kde kdo! Jste-li pohotoví, můžete si zajistit zpáteční levné letenky do Abu Dhabí za excelentních 4.337,- kč.

Jedinou vadou na celé kráse je, že se jedná o výprodej s minimem volných letenek. Moc vybírat si tedy nelze. V titulku jste si mohli přečíst, že se jedná o letenky do Emirátů z Vídně a zpátky do Paříže, k tomu si doplňte cenu zmíněnou v předchozím odstavci. Za letenky do Abu Dhabí z Prahy s návratem do Vídně si připlatíte 600,- kč (termíny také na listopad). Opomenout nesmíme také poslední akční variantu letenky Abu Dhabí z Budapešti (zde ještě cena putuje o 300,- kč nahoru).

Informace k letům do Spojených Arabských Emirátů: Akční lety režíruje srbská letecká společnost Air Serbia za asistence špičkové Etihad Airways. Lety vedou přes srbský Bělehrad. Přistání je na letišti Abú Dhabí  Dhabi Intl Arpt (AUH) Spojené Arabské Emiráty. Tarify mají kalendáře, tudíž není nutno bukovat přes vyhledávač letenek. Podmínky letu jsou k nastudování v náhledu rezervace.

Tip: Tyto levné letenky umožňují za minimum penízků poznat opravdu hodně. Máte-li cestování jako koníček, bude pro vás například let z Vídně napříč Bělehradem do Abu Dhabí s návratem do romantické Paříže. Nic nákladného! I zpáteční dopravu z Paříže si zajístíte za pár stovek. Vyplatí se například jednosměrná nízkonákladová letenka od Easyjet. Letět se dá samozřejmě i s ČSA, ale Easyjet vychází nejlevněji. Více o Paříži zde.

⇆ Abu Dhabí - SAE (z Vídně) 4.337,- kč kalendář

⇆ Abu Dhabí - SAE (z Prahy) 5.008,- kč kalendář

⇆ Abu Dhabí - SAE (z Budapešti) 5.308,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety