Air Francie - Kuba - levné letenky Havana z Prahy 15.190,- kč

Okusit chuť kubánských doutníků se nám po aerolince KLM a Swiss Air (Havana, Varadero) v nabídkách z minulého týdne rozhodla umožnit také francouzská letecká společnost Air France. Je tady další várka zpátečních levných letenek do Havany s odletem z Prahy za cenu 15.190,- kč včetně tax a poplatků.

Letenky u této akce jsou sice o něco drahší, nezadají si nic s předchozími. Oproti akčním letenkám na Kubu od KLM mají tyto sice o dvanáct stovek vyšší cenu, ale za to podstatně více volných termínů. Klikněte na odkaz pro rezervaci níže a zobrazte si aktuální volné levné letenky Havana s odletem z Prahy v rozmezí 27. října až 31. prosince.

Popis tarifu - akční lety režíruje letecký přepravce Air France. Odlet je z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na letiště Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: vezmete-li na vědomí, že tohle už jsou třetí levné letenky na Kubu za poslední týden, dlouhou dobu nic nebude. Levné lety do této oblíbené destinace nebývají časté. Zaknihujte si proto včas levné letenky do Havany s odletem z Prahy. Za 15tis. letět na Kubu z Prahy se nenabízí každý den. Přehled levných letenek na Kubu najdete pod tímto odkazem.

Online rezervace levné letenky Havana (Kuba)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.