Air France - Venezuela ↔ levné letenky Caracas 14.648,- kč

Vítr do plachet přichází cestovatelům číhajícím na levné letenky do Venezuely. Ti, co se trošičku orientují v cestování do Jižní Ameriky, konkrétně pak zamířeno na Venezuelu, dobře vědí, že zabookovat si nějaký let se zajímavou cenou se nepoštěstí každý měsíc. Proto jsme přispěchali se zajímavou nabídkou obsahující levné letenky do Caracasu, hlavního města Venezuely, z Lipska za 14.648,- kč i s poplatky.

Nečekejte nějakou rozsáhlou nabídku letenek. Zarezervovat si levné letenky Caracas lze v několika konkrétně vybraných dnech v termínech do 30. června 2014. Odkaz přesměrující vás na letenky za ceny kolem 15 tisíc kč je k nalezení na konci tohoto tipu. Rezervace je možné provádět s dneškem ještě 10 dní, nebo do vyprodání.

Informace k letu: Jak už jsme zmínili, tarif pokrývá francouzská letecká společnost Air France. Odlétá se z letiště Leipzig (LEJ) - Německo, s mezipřistáním na  letišti Paříž (CDG) - Francie. Konečný přílet je na letiště Caracas (CCS) - Venezuela. Po stejné trase letíte i z Venezuely do Německa.

Tip: Jelikož jsme vázaní pouze na vybrané levné letenky Venezuela, je více než nutnost zaknihovávat neprodleně. Budete-li studovat naše předchozí letenkové tipy, narazíte na poslední tarif zveřejněný na jaře loňského roku. Nečekejte tedy další nekonečně dlouho dobu, nic podobného se totiž v tuto chvíli nerýsuje.

↔ Caracas - Venezuela z Lipska 14.648,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.