Air France - Venezuela ↔ levné letenky Caracas 14.648,- kč

Vítr do plachet přichází cestovatelům číhajícím na levné letenky do Venezuely. Ti, co se trošičku orientují v cestování do Jižní Ameriky, konkrétně pak zamířeno na Venezuelu, dobře vědí, že zabookovat si nějaký let se zajímavou cenou se nepoštěstí každý měsíc. Proto jsme přispěchali se zajímavou nabídkou obsahující levné letenky do Caracasu, hlavního města Venezuely, z Lipska za 14.648,- kč i s poplatky.

Nečekejte nějakou rozsáhlou nabídku letenek. Zarezervovat si levné letenky Caracas lze v několika konkrétně vybraných dnech v termínech do 30. června 2014. Odkaz přesměrující vás na letenky za ceny kolem 15 tisíc kč je k nalezení na konci tohoto tipu. Rezervace je možné provádět s dneškem ještě 10 dní, nebo do vyprodání.

Informace k letu: Jak už jsme zmínili, tarif pokrývá francouzská letecká společnost Air France. Odlétá se z letiště Leipzig (LEJ) - Německo, s mezipřistáním na  letišti Paříž (CDG) - Francie. Konečný přílet je na letiště Caracas (CCS) - Venezuela. Po stejné trase letíte i z Venezuely do Německa.

Tip: Jelikož jsme vázaní pouze na vybrané levné letenky Venezuela, je více než nutnost zaknihovávat neprodleně. Budete-li studovat naše předchozí letenkové tipy, narazíte na poslední tarif zveřejněný na jaře loňského roku. Nečekejte tedy další nekonečně dlouho dobu, nic podobného se totiž v tuto chvíli nerýsuje.

↔ Caracas - Venezuela z Lipska 14.648,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.