Air France - USA - levné letenky Tampa z Prahy 14.400,- kč

Jsou tady levné letenky do USA z Prahy! Dnes nás zavedou do třetího největšího města na Floridě. Kdo hádá město Tampa, hádá správně! Akční nabídku na levné letenky do Tampy jsme tu ještě neměli, tak pojďme honem na to. V tarifu nizozemského leteckého přepravce KLM si aktuálně objednáme levné letenky Tampa s odletem z Prahy a včetně zpátečního letu Tampa - Praha za příznivou cenu 14.400,- kč včetně tax a poplatků.

Nevíte kdy letět? K dispozici jsou levné letenky do Tampy s odletem z Prahy na lednové a únorové termíny (leden - pouze minimum akčních letenek) v nabídce s letovým kalendář, z kterého si lze snadno vybrat levné letenky na aktuální ještě nevyprodané termíny. Umístěn je pod hlavním odkazem na zaknihování letenky na konci této zprávy.

Info k letu: V tarifu KLM z Prahy do Tampy poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA a příletem na letiště Tampa Intl, Tampa, USA.

Jak vybírat: jestliže už víte, na kdy si chcete zabookovat zpáteční levné letenky do Tampy, hned rezervujte. Akční letenky do Tampy a za takovou cenu jsou tady totiž velmi zřídka. Nyní se jedná o první akční letenky do Tampy po dvou letech, takže je neprováhejte!

Máte už levnou letenku do Tampy objednanou a zaplacenou? Bezva! Doplňte si jí o výhodné ubytování. Nevíte jak? Vyberte si z aktuálního přehledu akčního ubytování v Tampě. Najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Tampa (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety