Air France ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 11.607,- kč

Řešíte otázku dopravy do USA při odletu z Prahy? Pomoci by nám mohla francouzská letecká společnost Air France, protože jako jediná teď nabízí levné letenky do New Yorku s odletem z našeho hlavního města a návratem do Londýna za 11.607,- kč včetně tax a poplatků. Na nenáročném tarifu asistuje také  česká aerolinka ČSA.

Více info k letu směr New York si povíme v dalším odstavci, pojďme ale nejdříve rozkrýt volné termíny, v nichž lze uskutečňovat lety tam a zpět. Jasno vám v tomto udělá akční kalendář (klikněte na odkaz "kalendář" na konci článku). Již nyní vám můžeme prozdradit, že tyto levné letenky New York se dají bukovat na termíny od 25. listopadu 2014 až do 4. března. Výhodná cena pramení z doprodeje, a tak volných míst není mnoho.

Více informací k letu do USA: Let je započat na letišti v Praze (PRG) aerolinkou České Aerolinie a vede k jedinému kratšímu mezipřistání v Bruselu. Odtud letíte již na palubě Air France k příletu na letiště New York John F Kennedy ... (JFK) Spojené Státy Americké. Zpátky letíme přes Barcelonu k příletu do Londýna.

Tip: Připadá vám cena letenek do USA (New York) zajímavá, ale odradil vás zpáteční přílet do Londýna? Nenechte se mýlit! Z britské metropole do Prahy se dostaneme s jednosměrnou nízkonákladovou letenkou Londýn - Praha, jenž se dá koupit za pár stovek (k dohledání buď přes lowcost dopravce nebo i náš vyhledávač levných letenek v horní časti stránek).

⇆ New York - USA (z Prahy) 11.607,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.