Air France ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,- kč

Opakovaně se nás dotazujete na levné letenky do amerického New Yorku a protože je z čeho vybírat, v dnešním článku si zrekapitulujeme aktuální možnosti a ukážeme si všechny probíhající tarify v akcích, které lze využít se specializací na odlety z matičky Prahy. Začneme u akčních letenek New York od Air France, jenž jsou za 10.990,- kč dělané na jarní období.

Co dělat když nám tarif levné letenky New York od Air France z nějakého důvodu nevyhovuje? Například poohlédnout se po letenkách do USA od polské LOT Polish Airlines. Linka Praha - New York a zpět s tímto dopravcem výjde na 11.988,- kč a lze ji aplikovat na dny od 17. března do 28. září 2015.

Tady uděláme vsuvku, protože stačí připlatit cca pětistovku a dá se letět do New Yorku také z Vídně v tarifu Air Berlin. Tady by si mohli přijít na své cestovatelé chtějíc letět z tohoto rakouského města v období od 13. dubna do 30. června 2015.

To není zdaleka všechno! Je tady taky německá Lufthansa, která má levné letenky z letiště Praha do zmíněného amerického města. Lety Praha - New York a zpět s těmito aeroliniemi příjde na 12.720,- kč na datumy od 6. dubna do 31. srpna.

Ještě nekončíme. Jsou tu i levné letenky do New Yorku z Prahy za 13.490,- kč od nizozemské KLM! Více podrobností a konkrétní volná místa vám prozradí odkazy níže. Sehnat letenky do USA z Česka na léto za výhodnější peníz je celkem problém. I zde máme nějaké ty možnosti a tak by byla škoda je propásnout.

⇆ New York - USA (z Prahy - Air France) 10.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - LOT) 11.988,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Vídně - Air Berlin) 12.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Lufthansa) 12.720,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - KLM) 13.490,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.