Air France ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,- kč

Opakovaně se nás dotazujete na levné letenky do amerického New Yorku a protože je z čeho vybírat, v dnešním článku si zrekapitulujeme aktuální možnosti a ukážeme si všechny probíhající tarify v akcích, které lze využít se specializací na odlety z matičky Prahy. Začneme u akčních letenek New York od Air France, jenž jsou za 10.990,- kč dělané na jarní období.

Co dělat když nám tarif levné letenky New York od Air France z nějakého důvodu nevyhovuje? Například poohlédnout se po letenkách do USA od polské LOT Polish Airlines. Linka Praha - New York a zpět s tímto dopravcem výjde na 11.988,- kč a lze ji aplikovat na dny od 17. března do 28. září 2015.

Tady uděláme vsuvku, protože stačí připlatit cca pětistovku a dá se letět do New Yorku také z Vídně v tarifu Air Berlin. Tady by si mohli přijít na své cestovatelé chtějíc letět z tohoto rakouského města v období od 13. dubna do 30. června 2015.

To není zdaleka všechno! Je tady taky německá Lufthansa, která má levné letenky z letiště Praha do zmíněného amerického města. Lety Praha - New York a zpět s těmito aeroliniemi příjde na 12.720,- kč na datumy od 6. dubna do 31. srpna.

Ještě nekončíme. Jsou tu i levné letenky do New Yorku z Prahy za 13.490,- kč od nizozemské KLM! Více podrobností a konkrétní volná místa vám prozradí odkazy níže. Sehnat letenky do USA z Česka na léto za výhodnější peníz je celkem problém. I zde máme nějaké ty možnosti a tak by byla škoda je propásnout.

⇆ New York - USA (z Prahy - Air France) 10.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - LOT) 11.988,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Vídně - Air Berlin) 12.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Lufthansa) 12.720,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - KLM) 13.490,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety