Air France ⇆ USA - levné letenky Las Vegas (zpáteční) 13.499,- kč

Centrum zábavy a hazardu - Americké Las Vegas je za solidních podmínek dostupné z Frankfurtu. Zpáteční letenky Las Vegas z tohoto německého města vypravuje Air France. Zpáteční lety se nyní dají pořídit za 13.499,- kč včetně tax a poplatků.

Cestovní období s letenkami do Las Vegas od francouzského přepravce v sobě zahrnuje od letošního října do března v příštím roce. Letět můžete maximálně na 3 měsíce. Levné letenky do největšího města státu Nevada ve Spojených Státech Amerických bookujte nejpozději do 15. září, avšak naše rada zní - rezervujte co nejdříve bez zbytečných odkladů! Proč už nemá smysl rozepisovat. Ukázka rezervace níže.

Na závěr bychom rádi neopomenuli pár rad k rezervaci levné letenky do Las Vegas, které vám můžou celou událost ještě více usnadnit. Tím je například doprava do Frankfurtu. Využijte např. Flixbus, s kterým vás doprava do Frankfurtu z Prahy a zpátky výjde už na 25 eur (cca 680,- kč). Více k jízdence na stránkách Flixbus. Do přehledu aktuálního dění v kategorii další levné letenky do USA můžete nahlédnout pod tímto odkazem.

⇆ Las Vegas - USA (letenka z Frankfurtu) 13.499,- kč rezervace

⇆ Frankfurt - Německo (jízdenka z Prahy) od 680,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.