Air France - USA - letenky do Miami 13.636,- kč

Dovolujeme si upozornit na výhodný zaoceánský tarif do Miami, který jsme nechali vzniknout ze spoje francouzské aerolinky Air France. Nemáte to daleko do Berlína? Pak pouvažujte nad levnými letenkami na Floridu dostajíc vás do Miami v době, kdy v tomto americkém městě začíná "zimní" turistická sezóna. V této době se mnohdy ceny šplhají na vyšší částky, proto bychom vás rádi informovali o nové akční lince levné letenky Miami z Berlína s cenou 13.636,- kč.

Dostupnost: Lety do USA z Berlína díky své poloze oslovují převážně občany ze západu a nepohrdnou ani obyvatelé hlavní metropole, protože z Prahy je to jen nějakých 230km. Akční letenky na Floridu rovná se i kalendář. Do Miami lze letět v termínech 3. listopad 2014 až 30. leden 2015. Dostupnost linky lze garantovat jen do vyprodání.

Info k letu na Floridu: Bohužel se nejedná o tolik žádané přímé lety, nýbrž o lety s jedním mezipřistáním, které však nijak nenarušují celkovou atraktivní nabídku, protože se jedná o kratičké zastávky v Paříži (cca 1 až 2 hodiny) na cestě tam i zpět. Odlétá se z Tegel Airport, Berlín, Německo s příletem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: Alternativa pro objednání levné letenky do Miami vzešla od americké Delty. V uvozovkách levnější spoj s mezipřistáním v Atlantě lze dosáhnout zabookováním linky na Floridu s odletem z dalšího německého města a to Düsseldorf. Tyto zpáteční letenky mají cenu 12.502,- kč.

Chcete-li rezervovat levné letenky v době, kdy už akce pozbyly platnosti, napište nám (komentář pod článkem, v diskusním fóru, nebo na facebooku). Vyhledáme za vás dle vašich potřeb nejlepší podmínky pro let. Do Miami lze občas letět výhodně z Prahy nebo Vídně s postugalskou TAP Air Portugal.

↔ Miami Florida USA z Berlína 13.636,- kč rezervace

↔ Miami Florida USA z Düsseldorfu 12.502,- kč rezervace

↔ USA - přehled všech levných letů zde

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.